Головна » 2016 » Червень » 17 » Фінальний захід «Ерудит 2016»
14:12
Фінальний захід «Ерудит 2016»

16.06.2016 року в гімназії № 16 відбувся фінальний захід «Ерудит 2016» у рамках тижня вивчення і популяризації іноземних мов у мовних таборах міста. Чотири команди (гімназії № 3, ЗОШ І-ІІІ ст. № 10, гімназії № 16, ліцею при НДУ ім. М.Гоголя) знову зійшлися помірятися силами, на цей раз інтелектуальними. Учасники подорожували віртуальними станціями Лондона, виконуючи цікаві завдання на кожній з 8 зупинок. Команди продемонстрували гарне володіння англійською мовою. За підсумками журі перемогу здобули вихованці мовного табору ліцею при НДУ ім. М.Гоголя. Окрасою заходу були танцювальні номери від учнів ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 та ліцею при НДУ ім. М.Гоголя. Лунали пісні чотирма мовами у виконання учнів гімназій № 3 та № 16. Флешмоб від студентів ІІІ курсу факультету іноземних мов НДУ ім. М.Гоголя та вихованців мовного табору гімназії № 16 підтримали як учні так і вчителі.

 Заступник начальника управління освіти Пономаренко Н. О. підвела підсумки та вручила подяки управління освіти Ніжинської міської ради директорам, вихованцям, учителям, студентам і координаторам літніх мовних таборів за організацію відпочинку та оздоровлення учнівської молоді, активну участь у загальноміських та шкільних заходах, спрямованих на популяризацію вивчення іноземних мов, створення належних умов для розвитку освітньої, соціокультурної, національно-патріотичної та фізкультурно-оздоровчої діяльності у літній період 2016 року.

Захід пройшов у невимушеній дружній атмосфері, про що свідчив гарний настрій усіх присутніх. Сторінка мовного табору вже закрита, натомість відкривається нова книга пригод, бо попереду ще ціле літо. Гарного всім відпочинку!

 

Методист ММК Даниленко О.Ю.

Переглядів: 377 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar