Головна » 2018 » Червень » 19 » Фінальний турнір «Шкіряний м’яч - Кубок Кока-кола».
15:01
Фінальний турнір «Шкіряний м’яч - Кубок Кока-кола».

13-15 червня 2018 р. відбувся фінальний турнір «Шкіряний м’яч - Кубок Кока-кола» - інакше й бути не могло, адже саме у цьому гостинному місті далекого 1998 р. відбувся I фінал цих змагань , 120 команд були учасниками  першого турніру, тепер же до Івано-Франківська завітали 8 кращих дитячих колективів. Учасниками змагань було  більше 6 тисяч команд з усіх куточків України. До фіналу ввійшли команди які виграли попередні тури.

Приємно, що серед фіналістів були і вихованці ДЮСШФ які представляли ЗОШ № 10 (директор Мисник О.М., тренер Мазун В.В.).  Протягом трьох днів вирували футбольні баталії, всі вісім учасників були рівні в своїй майстерності. Суперником ніжинців в груповому етапі були команди з Луцька, Вінниці, Олександрії.  Кожна гра проходила в безкомпромісній боротьбі, нажаль фортуна була не на нашій стороні , командам   Вінниці та Луцька -  поступились, але наступного дня перемогли команду Олександрії.

У фінальній частині змагань  суперником була команда з м. Києва – перемога далася не легко , але ніжинці які представляли Чернігівський футбол – перемогли та зайняли почесне 5 місце. Кращі гравці в кожній команді  ( в нашій команді визнано Попова Богдана) – отримали подарунки, також приємно що в конкурсі жонглювання переміг наш вихованець Скрягін  Артем з результатом 425 разів за 3 хвилини.

Підводивши підсумки змагань Асоціація аматорського футболу України подарувала кожній команді: форму, футбольні м’ячі, численні відзнаки на згадку про участь в змаганнях.

Хочеться в першу чергу відмітити: тренера команди Мазуна В.В. та подякувати усім хто причасний і допомагав команді: це тісна співпраця ДЮСШФ та ЗОШ № 10, федерації футдолу міста, Управлінню освіти на чолі з керівником Крапив’янським  С.М., батьківський громаді які підтримували та палко вболівали на усіх етапах змагань  за наших вихованців.