Головна » 2016 » Квітень » 15 » Екскурсія до пожежної частини
12:02
Екскурсія до пожежної частини

Екскурсія  до  пожежної  частини

 14.04.2016 р.    відбулася  екскурсія  до  пожежної  частини з  нагоди святкування професійного свята , яке відзначається щороку 17 квітня - Дня пожежної охорони.  

       Діти  дитячого садочка № 14 ознайомилися з тонкощами професії пожежника,  побачили дуже багато цікавого, а саме: пожежний автомобіль та захисне спорядження пожежних-рятувальників, бойовий одяг, пожежно-технічне обладнання для гасіння пожеж та рятування людей. У важку хвилину, коли все навколо горить і валиться, вони максимально швидко приходять на допомогу й рятують життя, природу, будинки, речі.  І, звичайно, після спілкування з начальником  пожежного  посту   капітаном Ярошовець  О.В.  та  прапорщиком  Холод В.В,  не тільки хлопчики, але й дівчатка захотіли стати пожежниками.

       Користуючись нагодою, хочеться подякувати усім працівникам  пожежної частини   за те, що відважно стоять на стражі захисту і порятунку  нашого населення від пожежі  та інших надзвичайних ситуацій і що знайшли час на таке цікаве, змістовне і корисне спілкування з дітьми. 

      На пам’ять про цікаву та пізнавальну екскурсію діти сфотографувалися з пожежниками, а також подарували  їм вітальні  листівки.  А тому побажаємо пожежникам спокою і витримки в їх вибухонебезпечнiй роботі.

                                                        Завідувач ДНЗ№14 Пучка О.І.

Переглядів: 481 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar