Головна » 2016 » Червень » 14 » Екскурсія до Чернігова
14:52
Екскурсія до Чернігова

Тривають літні канікули. Але учням   сумувати не доводиться. Ще в кінці навчального року  ми спланували екскурсії, поїздки, дозвілля на природі, відвідування культурних закладів міста.

Першою була поїздка до міста Чернігова, яке є одним з найдавніших міст України та Східної Європи. Його писемна історія налічує понад 1100 років. За ці сторіччя місто було спочатку столицею великого князівства, потім – центром воєводства у складі Речі Посполитої, козацького полку Гетьманської держави, губернії у складі Російської імперії, області у радянські часи, осередком монументального зодчества, культури, освіти і новітніх для своїх часів технологій. Екскурсовод Олена Миколаївна зустріла нас на Красній площі і за кілька годин показала  частини Древнього Чернігова в сучасному місті. Ми відвідали Собор Рождества Богородиці, побудований на кошти матері Кирила Розумовського, Борисоглібський собор, колегіум, пройшлися по старих пам’ятних місцях Чернігова: Древньому Валу, Кургані Гульбищі, побували на Болдіній горі.

Найбільше зпам’яталися Антонієві печери. Тут знаходився православний храм в часи переслідування Християнства. Існує легенда , що Антонієві печери з’єднані з печерами Києво-Печерської Лаври.

На завершення   учні разом з класним керівником  провели екскурсію на пасажирському катері. Усі отримали масу позитивних емоцій та вражень.

Директор школи                      Т.В.Кагітіна

Переглядів: 243 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar