Головна » 2015 » Вересень » 10 » Екологічний марафон
15:26
Екологічний марафон

Наша блакитна планета нині  вже не здається нам величезною і нескінченною, швидше тендітною і беззахисною. Сьогодні її здоров'я, її життя в небезпеці. Вона потребує швидкої екологічної допомоги.

У нашому садочку приділяється велика увага екологічному вихованню дітей. Проводяться екологічні вікторини, виховні заходи. «Екологічна стежина» стала традиційною в ДНЗ «Дзвіночок». Діти і батьки разом з вихователями приймають активну участь у облаштуванні майданчиків.

І ось 9.09 2015р. за ініціативи педколективу ДНЗ №7 та за підтримки батьків стартував екологічний марафон «Прокинувсь сам – прибери свою планету», символом якого стала виготовлена власноруч перехідна емблема марафону.

До цієї акції долучились вихованці зі своїми батьками із садочків №1, 2, 16, 23. В «Парку Ветеранів» всіх учасників зустріла Матінка – Природа зі своїми донечками Флорою та Фауною, цікавим моментом був прихід малого Бешкетника, якому діти намагалися пояснити, як правильно поводити себе у природі. Ще одним гостем був Лісовичок, який закликав усіх присутніх берегти у чистоті довкілля. І ось діти разом із батьками та вихователями із захопленням взялися до роботи. У хід пішли грабельки, віники, лопатки… За годину Парк Ветеранів  роботу закінчили.

Естафету було передано вихованцям №9, які урочисто прийняли перехідну емблему і зобов’язалися після проведення своєї частини марафону передати її  іншому дитячому садку міста.

Маленьким помічника висловив свою вдячність міський голова Лінник А.В., наголосивши, що здоров’я нашої планети залежить від кожного її мешканця.   Діти отримали солодощі від міської влади.

По поверненню в ДНЗ малеча із захопленням розповідала про проведену роботу своїм товаришам та їх батькам.  Сподіваємося , що це починання знайде підтримку і надалі.

 

Переглядів: 493 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar