Головна » 2017 » Березень » 31 » Думками і Волею міцні!
16:38
Думками і Волею міцні!

Думками і Волею міцні»!

Учениця 11 класу Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15 Ярослав Анастасія – творча та обдарована дівчинка, яка проявляє інтерес до різних галузей знань та бере участь у різноманітних творчих конкурсах.

Міністерство освіти і науки України, Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Г. Сковороди» провели Всеукраїнський конкурс «Думками і Волею міцні», метою проведення якого було поширення психологічних знань серед сучасної молоді, заохочення до вивчення психології особистості, актуалізація проблеми психологічного супроводу людей з особливими потребами, спілкування у професійному колі зацікавлених майбутніх психологів.

Ярослав Анастасія проявила інтерес до цього конкурсу та взяла участь у ньому, написавши есе з теми «Психологічний супровід дітей з особливими можливостями». 30 березня 2017 року відбувся фінал-захист психологічного есе та презентації, які підготувала Анастасія, представляючи місто Ніжин на Всеукраїнському конкурсі «Думками і Волею міцні», за результатами проведення якого посіла перше місце. 

Педагогічний, учнівський та батьківський колективи Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15 вітають Ярослав Анастасію з перемогою у  Всеукраїнському конкурсі «Думками і Волею міцні» та бажають подальших успіхів і перемог, творчого натхнення, наснаги та професійного зростання!

 

Адміністрація

Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 15

Переглядів: 211 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar