Головна » 2019 » Листопад » 13 » Другий день… Він не менш цікавий…
16:41
Другий день… Він не менш цікавий…

Другий день… Він не менш цікавий…

13 листопада 2019 року на базі Ніжинської гімназії № 2 другий день регіональних курсів підвищення кваліфікації для директорів та заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти міста Ніжина відкрив Станіслав Крапив’янський, начальник Управління освіти  

 Юрій Шукевич, директор Фінансового ліцею Подільського району м. Києва, поділився  досвідом роботи щодо фінансово-господарської діяльності у закладі загальної середньої освіти, розкрив питання «Українська школа на шляху до автономії», «Менеджмент директора школи відповідно до сфер освітньої діяльності», «Нові можливості та нові виклики «Закону про загальну середню освіту» (у редакції від 05.09.2017 р.) для керівників закладів загальної середньої освіти». Спілкування пройшло в активній формі,   слухачі    отримали відповідь на питання  із «життя закладів» від директора- практика, а це  має особливе значення  у теперішніх умовах.

Обмінялися телефонами, домовилися про подальші зустрічі.

Презентації:

«Українська школа на шляху до автономії»

«Менеджмент директора школи відповідно до сфер освітньої діяльності»

«Нові можливості та нові виклики «Закону про загальну середню освіту»  для керівників закладів загальної середньої освіти»

Особливості запровадження фінансово - економічної автономії до практики діяльності шкіл протягом 1995-2019 років

Переглядів: 119 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar