Головна » 2016 » Грудень » 6 » Доки є Герої - буде і держава! Буде Україна – синьо-жовтий стяг!
17:50
Доки є Герої - буде і держава! Буде Україна – синьо-жовтий стяг!

З нагоди   Дня Збройних Сил України, маленькі дошкільнята, педагоги ДНЗ №13 «Берізка», вірні традиціям національно - патріотичного виховання  малих українців,  відзначали  його  з  давніми друзями – військовими  Ніжинського комісаріату на чолі з військовим комісаром 

 

майором     Якущенком В.М.. Ще тепло і зворушливо  приймали дітлахів рятувальники  спеціального авіаційного загону  ДСНС України на чолі з командиром, полковником, депутатом Ніжинської міської ради Коробкою І.М.

Це не просто  свято. Це данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули  в битвах за незалежність та суверенітет України. Це день вшанування усіх військових, які у лавах Збройних Сил України служили та служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави.

Поважні воїни, святково вбрані  з бойовими нагородами, зовсім молоді і сивочолі,  щирими посмішками, оплесками  приймали  юних козачат і козачок, дякуючи   за патріотичні  вірші і пісні про  Україну,про Ніжин , про відважних воїнів. З трепетом виконували малюки  разом з воїнами  Духовний Гімн  України «Боже, великий  єдиний…», який нам – ніжинцям,  особливо дорогий, бо пов'язаний з іменем славетного   земляка - О.Я. Кониського.

Український народ – незламний, вірний своїм традиціям та звичаям. Отож бо, малята  не з пустими руками завітали на гостину , а підготували всім воїнам символічні  обереги -  козацькі підкови з солоного тіста в жовто-блакитному обрамленні з квітучими  червоними маками, як символ   невмирущої слави рідної України.   Військові в свою чергу  щедро обдарували малят гостинцями за яскравий колоритний виступ і вітання.

         Шановні наші воїни, добра Вам, Божої  ласки, Божого благословення, родинного тепла та мирного неба над головою! Пам'ять про  ваші подвиги назавжди  збережуться у душах та серцях нащадків!

Слава Україні! Героям Слава!

                                                        Примушко Н.М., завідувач ДНЗ№13

                                                   

 

 

 

  

 

Переглядів: 259 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar