Головна » 2015 » Жовтень » 23 » До здоров’я малих українців – сучасний підхід
14:05
До здоров’я малих українців – сучасний підхід

Збереження та зміцнення здоров`я дітей – головне завдання педагогів дошкільного навчального закладу №13. Для його ефективної реалізації ми не лише неухильно  дбаємо про фізичне, психічне, соціальне та духовне благополуччя кожного вихованця, а й сприяємо усвідомленню малюками цінності здоров`я і необхідності заняття спортом.

      Ефективна робота дошкільного закладу в оздоровчому напрямку малюків неможлива без активного залучення родин до участі в заняттях спортом, в освітньо-виховному процесі ДНЗ в цілому. Тісна співпраця ДНЗ № 13 з позашкільними закладами нашого міста  спортивного спрямування, а це заняття футболом, шахами – це вже традиція.

Вже втретє наших вихованців разом з батьками гостинно приймає спортивний комплекс «Спарта» і дає можливість безпосереднього знайомства зі справжніми майстрами -  спортсменами – дзюдоїстами.  Жовто-блакитний килим зачарував малечу вже і сам пособі, а спортсмени-господарі – президент клубу «Спарта» Смалій  К.М. і декілька його професійних  колег вправно показували різноманітні тренувальні вправи, чим особливо захопили дітей і дорослих. Скільки  ж було радості, неперевершених емоцій, як молоді спортсмени в білосніжних кімоно запросили і дошкільнят до цікавих спортивних вправ та розваг. Очі дітей просто сяяли від радості. І діти і батьки отримали живе спілкування зі справжніми великими спортсменами, які є гордістю нашого міста, області, України. Як же хочеться малим дошкільнятам бути схожими на таких талановитих спортсменів.

Побажаємо всім хлопчикам і дівчаткам, а також їх родинам, відкрити таланти у своїх синочках і донечках вчасно. Хай всім здоровиться, бо здорова родина – заможна держава.

 

Завідувач ДНЗ №13        Примушко Наталія Миколаївна

 

 

 

 

Переглядів: 346 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 1.7/3
Всього коментарів: 0
avatar