Головна » 2016 » Грудень » 20 » ДО ВІДОМА ТА УЧАСТІ!!!
12:44
ДО ВІДОМА ТА УЧАСТІ!!!

ДО ВІДОМА ТА  УЧАСТІ!!!

17 сесія УІІ скликання від 12 жовтня 2016 року затвердила рішення «Про внесення змін до Положення «Про громадський бюджет міста Ніжина Чернігівської області». Інформація про громадський бюджет (бюджету участі) м. Ніжина та Положення  розміщується в розділі «Громадський бюджет» на офіційному сайті Ніжинської міської ради.

Порядок подання проектів

1. Проекти  можуть  подавати дієздатні громадяни України віком від 16 років, які отримали паспорт громадянина України, зареєстровані  або проживають на території м. Ніжина, що підтверджується офіційними документами (довідкою про місце роботи, навчання, служби чи іншими документами, що підтверджують факт проживання у місті).

2. Від одного автора протягом одного року може надходити не більше одного проекту.

3. Проект може стосуватись лише одного об’єкта, що належить до комунальної власності та є загальнодоступним для всіх мешканців міста.

4. Для подання проекту  необхідно заповнити бланк за формою згідно з додатком 1 до цього Положення, додавши до нього список з підписами не менше  15  мешканців міста Ніжина (крім автора/авторів проекту), які підтримують  цей  проект, за формою згідно з додатком до додатку 1 до цього Положення.  Бланк форми проекту та зразок заповнення розміщуються на офіційному сайті Ніжинської міської ради у розділі «Громадський бюджет».

5. Проект повинен  відповідати наступним вимогам:

1) назва проекту має відображати зміст проекту і бути викладена лаконічно, одним реченням;

2) проект не суперечить чинному законодавству України;

3) реалізація проекту належить до компетенції виконавчих органів Ніжинської міської ради;

4) проект у сфері просторового розвитку має відповідати Генеральному плану міста, іншій містобудівній документації та реалізовуватись на землях та об’єктах, які належать до комунальної власності територіальної громади міста;

5) проект повинен бути реалізований протягом одного бюджетного року і спрямований на кінцевий результат.

При формуванні проектних пропозицій, які включають роботи з будівництва, реконструкції або капітального ремонту об’єктів, авторам необхідно керуватись орієнтовними цінами на основні будівельні матеріали, вироби та конструкції, розміщеними на сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України www.minregion.gov.ua (підрозділ «Ціноутворення» розділу «Ціноутворення, експертиза та розвиток будівельної діяльності»). 

У разі необхідності автори проектів можуть звертатися до відповідних виконавчих органів міської ради за консультацією стосовно визначення вартості (кошторису) проекту. 

6. У рамках громадського бюджету (бюджету участі) м. Ніжина не приймаються до розгляду проекти, які:

1) суперечать чинному законодавству України;

2) передбачають виключно розробку проектної документації або носять фрагментарний характер;

3) передбачають залучення для їх реалізації додаткової штатної чисельності до штату бюджетної установи (комунального підприємства) та постійного її утримання за рахунок коштів міського бюджету (комунального підприємства);

4) містять ненормативну лексику, наклепи, образи, заклики до насильства, сепаратизму, повалення влади, зміну конституційного ладу країни, тощо.

     7.  Проекти приймаються у 2016 році – з 01.12.2016 року по 15.12.2016 року, у подальшому – щороку, починаючи з 15 травня, протягом 35 календарних днів.

     8. Проект подається особисто автором (одним з авторів)  у паперовому та електронному вигляді за адресою: м. Ніжин, площа імені Івана Франка, 1, каб. № 65 та на  е-mail: neadm@ne.cg.ukrtel.net  з поміткою «Громадський  бюджет».

9. Об’єднання  декількох проектів в один можливе  лише за згоди авторів відповідних проектів та не пізніше, ніж за 7 днів до кінцевого терміну приймання проектів.

10. Із заповненими бланками  проектів за винятком сторінок, які містять персональні дані авторів проекту і на розповсюдження яких останні не дали своєї згоди, можна ознайомитись у розділі «Громадський бюджет» на офіційному сайті Ніжинської міської ради.

11. Автор проекту може у будь-який момент зняти свій проект з розгляду, але зробити це він повинен не пізніше, ніж за 7 календарних днів до початку голосування.

12. Автор проекту  (або уповноважена ним особа) повинен представити  проект  в ході публічного обговорення. Метою такого обговорення є детальний аналіз представлених проектів. Внесення можливих поправок до проектів можливе не пізніше, ніж за 7 календарних днів до початку голосування.

 

 

 

Переглядів: 328 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar