Головна » 2019 » Березень » 18 » До Ніжинської ЗОШ №1 завітали гості з НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ КЕРІВНИХ КАДРІВ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ
09:26
До Ніжинської ЗОШ №1 завітали гості з НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ КЕРІВНИХ КАДРІВ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

Для сучасної молоді знайомство з майбутнім фахом є надзвичайно важливою справою. Тому в рамках профорієнтаційної роботи та співпраці з вишами 14 березня Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 зустріла гостей з НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ КЕРІВНИХ КАДРІВ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ - лідера культурно-просвітницької освіти в Україні. Перед старшокласниками закладу та гостями з Ніжинської гімназії №3 виступила доктор наук, професор, завідувач кафедри арт- менеджменту івент - технологій Ольга Копієвська, доцент Людмила Васильченко та доцент Юлія Кратко. Викладачі вишу показали присутнім цікавий фільм про навчальний заклад, розповіли про студентське життя, а в кінці зустрічі відбувся діалог з учнями, батьками та педагогами, у ході якого кожен міг поставити питання, що цікавлять школярів.
Друга частина зустрічі була мистецькою. Перед учнями школи виступали студенти 1-го та 3-го курсу. Студентський театр "Шарж" (3-й курс, кафедра режисури) показали присутнім виставу, у якій порушені актуальні проблеми ставлення людей до природи. Талановита гра акторів вразила школярів своєю щирістю, захопила оригінальністю й нестандартним поглядом на проблему. Таким чином, зустріч була дуже цікавою й теплою. Усі присутні виявили сподівання на подальшу співпрацю.

Переглядів: 64 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar