Головна » 2017 » Квітень » 6 » ДНЗ №13 долучились до акції «Розмалюй писанку для Великоднього «Дерева Єднання»
15:40
ДНЗ №13 долучились до акції «Розмалюй писанку для Великоднього «Дерева Єднання»

ДНЗ №13 долучились до акції «Розмалюй писанку для Великоднього «Дерева Єднання»

В рамках акції «Розмалюй писанку для Великоднього «Дерева Єднання»  в ДНЗ №13 «Берізка»  педагоги  за традицією разом із  дітками середнього та старшого дошкільного віку долучилися до створення  писанок, які прикрашатимуть святкове деревце у рідному місті Ніжині .

Серед величезної талановитої  родини батьків  є  у нас  незвичайна,  визнана  народна майстриня міста, мама маленького Макара  - Перевалова Тетяна Михайлівна. Вона з радістю відгукнулася на запрошення  включитися  у роботу   з ліричною назвою -  «Мистецькі хутори напередодні Великодня»   .

Ось вони - святково вбрані всі  і діти, і дорослі, у вишуканих  вишиванках зібралися    у  затишній Бабусиній світлиці.  Під  ніжні мелодії  українських народних пісень , цікаві оповідки Тетяни Михайлівни, закипіла творча  робота. Цього дня діти і дорослі відкрили для себе створення писанки за технологією декупажу. Ось  вони створені щойно чудові  писанки – неповторне багатство , безцінний скарб, символ  безсмертя життя , любові  і краси, весняного відродження Добра, Щастя, Миру.            

 Хай прикрашають ці чудові писанки рідний дитячий садочок, хай стануть символом  миру і процвітання  на «Дереві Єднання»  рідного міста Ніжина, стануть добрим дарунком  родині, друзям.

 

Переглядів: 264 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar