Головна » 2017 » Червень » 23 » Диво-гобелени власними маленькими руками
13:27
Диво-гобелени власними маленькими руками

Диво-гобелени власними маленькими руками

       «Маленька людина,в якої відкрилися очі на світ,бачить корінь,стебло,листя і міркує про те,як взаємопов’язані ці частини рослини як єдиного цілого.»(В.О.Сухомлинський)

З метою формування елементів екологічного світорозуміння, екологічної вихованості, розвитку у дитини позитивного, емоційно-ціннісного ставлення до природного довкілля, формування практичних умінь, дбайливого ставлення до природи, вихователі ДНЗ №13 «Берізка» ведуть кропітку і послідовну роботу з дошкільниками починаючи з дитинства, коли серце малят найбільше відкрите для любові і добра.   

      У рамках еколого-пізнавального проекту   «Люби природу не як символ душі своєї, люби природу не для себе - люби для неї» в садочку  вже традиційно кожного літа вихователі разом з дітьми не просто збирають лікарські рослини і висушують їх, а й виготовляють надзвичайної краси  трав’яні гобелени!   Це не тільки небачена краса, а й прекрасний ароматизатор повітря, що і восени, і взимку, і по весні наповнюватиме духмяним ароматом кожну вікову світлицю свіжістю і серпневим теплом літечка. Зимовими вечорами малюки з задоволенням і радістю пригадають назви рослин і їх лікарські властивості, а ще розмірковуватимуть, як створювали цю красу їх маленькі вправні пальчики літечком.

Ось так цікаво урізноманітнюємо ми екологічну діяльність малюків влітку, щоб посіяти в їхніх душах зерна любові до всього живого, потребу творити добро і красу на рідній ніжинській землі.

                                                                  Т.В.Серга, методист ДНЗ№13

Переглядів: 220 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar