15:03
«Дивись на нас, як на рівних»

«Дивись на нас, як на рівних»

        29 листопада,  напередодні Міжнародного дня інвалідів, учні Ніжинської гімназії №3 завітали в гості з благодійним концертом до вихованців Ніжинського Дитячого Будинку-Інтернату. Гімназисти підготували яскраву концертну програму,  запальні танцювальні номери «Варенички» 4-В клас (хореограф Вергун І.В.), «Круче всех» та «Не танцуй» (постановка п’ятикласниці Ковтун А.)   у виконанні учнів 5-А класу, що зірвали шквал бурхливих оплесків у присутніх у залі глядачів. А неперевершені пісні у виконанні семикласниці Куніциної Жені «Дощик» та «Всеселі маляри» у виконанні  Моїсеєнко Дарини та Колташової  Вероніки не лишили нікого байдужими.

               Наприкінці концертної програми гімназійний менеджмент на чолі ії педагогом-організатором Павловою А.М. приготував вихованцям інтернату  креативні подарунки - цукерки з побажаннями, які роздали всім присутнім.  Не залишились осторонь від благодійного заходу і батьки учениці 5-А класу Давидової Кіри, які привезли дітям солодощі. Хочеться подякувати класоводу 4-В класу – Пархоменко Н.Ю та 5-А класу Диньці С.В. за допомогу в організації заходу. Співпраця наших закладів викликає в учнів здатність до співчуття та співпереживання, діти віталися, спілкувалися з вихованцями інтернату і обіцяли обов'язково приїхати наступного року, адже вже більше 10 років учні гімназії щороку відвідують інтернат із благодійними концертами.

           Хочеться відзначити теплий прийом працівників Дитячого Будинку-Інтернату, щирість та відвертість вихованців, турботу Тетяни Кулешової про наших гімназистів!

 

 

Педагог – організатор Павлова А.М.

Переглядів: 326 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar