16:56
Дитинство моє синьооке

 "Дитинство моє синьооке" - так називається в цьому навчальному році традиційний осінній шкільний театральний фестиваль, який розпочався в Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17.

25 листопада 2015 року на сцені учні 2-4 класів. В актовій залі жодного вільного місця. Мами, татусі, бабусі, дідусі - найсуворіші глядачі. Однокласники та учні початкових класів - найемоційніші.

"Казка про веселку", "Рукавичка" на сучасний лад, "Фіолетове зайченя", інсценізації народних пісень із захопленням були переглянуті глядачами фестивалю.

"Поки ми робимо добрі вчинки і поважаємо один одного - ми справжні", "Дякую мамі, що народила, дякую татові, що маю сили, дякую Боже, тобі, за Вкраїну, милу і рідну мою Батьківщину", "Хай вам весело живеться! Хай ніхто не тужить! Хай вам щастя усміхнеться! Хай добро вам додається!" - звучить зі сцени із вуст маленьких акторів.

Перший день фестивалю став промінчиком яскравого сонечка в ці темні листопадові дні, промінчиком тепла і миру в ці тривожні для України часи.

 

Переглядів: 531 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
avatar