Головна » 2018 » Квітень » 24 » "Дев'ята планета" стала відкриттям на інтелектуальному турнірі в Гомелі
15:31
"Дев'ята планета" стала відкриттям на інтелектуальному турнірі в Гомелі

В Гомелі (Республіка Білорусь) 20-21 квітня відбувся ювілейний V Міжнародний з інтелектуальних ігор серед дитячих команд "Кіндер-сюрприз"-2018. Участь у ньому взяли 182 дитини, 33 команди з регіонів Білорусі, України та Росії. Турнір традиційно проходить на базі Гомельської середньої школи № 11. Унікальність турніру полягає в тому, що перевірити свої сили в серйозних інтелектуальних змаганнях можуть команди початкового рівня, а саме  учні 4-7 класів. У супроводі педагогів Суркова В. М. (НБДЮ) та Забіли Л. І. (ННВК «Престиж») чотири команди з Ніжина також побували в Гомелі.

Для 24 юних ніжинських інтелектуалів, вихованців клубу інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» Ніжинського БДЮ, учнів 5-7 класів ННВК «Престиж» № 16, ЗОШ № 2, 10, 11, 15 цей великий інтелектуальний форум став дійсно значною подією. Захопливі відкриття, цікаві запитання і звичайно призи та подарунки від спонсорів зробили захід яскравим та незабутнім для кожного учасника. А головне, дуже доброзичлива атмосфера турніру. Крім змагань для учасників організували чудову екскурсію до Гомельського палацево-паркового ансамблю.

Ніжинські команди "Три плюс два", "Діти СУРка", "Злюки бобри", "Дев'ята планета" добре проявили себе на V Міжнародному турнірі "Кіндер-сюрприз"-2018 у Гомелі.  Найкращий результат показала команда "Дев'ята планета"ІІ місце з гри "Що?Де?Коли?".

Закордонні поїздки – це завжди захоплива можливість отримання нових знань та вражень, особливо для юних ерудитів. Проте організація подорожей за межі України ще й пов’язана з ретельним та затратним оформленням супровідних документів. Відтепер ця процедура значно спростилася завдяки особистій підтримці начальника Управління освіти Ніжинської міської ради  Крапив’янського С. М., юридичної консультації юриста Управління Коростиленка Ю. О. та сприяння приватного нотаріуса Бублик Т. М. Висловлюємо щиру вдячність всім, хто небайдуже ставиться до ніжинського дитячого інтелектуального руху та всіляко допомагає інтелектуально обдарованим учням закладів освіти Ніжина у набутті ігрового досвіду!

 

Педагог-тренер клубу інтелектуальних ігор
«Що? Де? Коли?» Ніжинського БДЮ,
керівник гуртка-методист
Сурков В. М.

 

 

 

 

 

Переглядів: 249 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar