Головна » 2015 » Серпень » 7 » День здоров’я
11:28
День здоров’я

Фізичне виховання малого українця  є одним із найважливіших напрямків сучасної дошкільної освіти. Особливо актуальним є цей напрям роботи в літні місяці. Цією проблемою опікуються   інструктор з фізичної культури Хорешко Н.В. у тісній співпраці, що є вже традиційною з СДЮСШ з футболу (тренер-викладач – Бринза М.С.)

Цього серпневого дня у дітей було справжнє свято – День здоров’я, а це – улюблені футбольні матчі між різними віковими групами і вболівальниками, їзда на велосипедах, спортивні естафети, ігри тощо.

  День здоров’я у дитячому садку довів, що фізкультурно-оздоровча  програма і дітям, і дорослим до вподоби, бо вміють педагоги і тренер-викладач використовувати нетрадиційні, альтернативні технології і методики, спрямовані на зміцнення та відновлення здоров’я дітей. І тому футбол і велосипедний спорт, а ще боротьбу діти люблять найбільше.

   Паралельно  вихователі й медична сестра Сухорукова Ю.В. активізують просвітницьку роботу з батьками щодо охорони здоров’я та безпеки життєдіяльності в літній період через залучення батьків до Днів здоров’я, спортивних змагань, розваг.

Побажаємо нашим дітям міцного здоров’я і теплого літечка!

 

Переглядів: 306 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 4.0/8
Всього коментарів: 0
avatar