Головна » 2015 » Грудень » 21 » День Святого Миколая в гімназії № 16
15:05
День Святого Миколая в гімназії № 16

У день Святого Миколая в гімназії № 16 відбулося свято для майбутніх першокласників. Замість підготовчих занять малечі була запропонованаконцертна програма про шкільне життя, навчання, друзів. У цей святковий день  діти ще раз звернулися  до Святого Миколая зі своїми бажаннями. Майбутні першокласники прийняли активну участь в ігровій та танцювальній програмі, яку їм запропонували їх майбутні вчителі Пилипенко Л.Л. і Хряпа М.П. та вчитель музики Ровенчин К.В. Та яке ж свято без солодощів! Усі майбутні першокласники отримали солодкі призи.


18 грудня, в переддень свята Святого Миколая, учні 4-А класу, їх класний керівник Хряпа М.П. та вчитель музики Ровенчин К.В.   провели благодійний концерт для дітей - сиріт. Свято відбулося в приміщенні кафе «Лісова казка» за підтримки ліги «Ділова жінка», яку очолює Стратілат Тамара Михайлівна. На святковому  дійстві були присутні  депутат міської ради Шалай Олександр та депутат Верховної ради Олександр Кодола. Учні гімназії розповідали про життя Святого Миколая, про його корисні справи та доброзичливе  відношення до людей. Діти звернулися до Святого Миколая з проханням  виконати їх бажання. Найбільше бажання одне на всіх – це мир і спокій в Україні. Лунали пісні  про Україну, про красу рідного краю та щасливе дитинство. Від ліги «Ділова жінка» та депутата Олександра Кодоли маленькі артисти отримали солодкі подарунки.


  Традиційно відбулося велике зібрання членів ніжинської спілки поляків «Астер» та учнів на святі Католицького Різдва. Театралізоване дійство, яке підготували вчитель польської мови Ейма Луцина та вчитель музики Ровенчин К.В., повідало усім присутнім біблійську  історію народження Ісуса. Постановка вертепу відбувалась на польській мові. Виконавці – учасники ансамблю польської пісні «Гвяздечка .

Переглядів: 331 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar