Головна » 2017 » Лютий » 6 » День профорієнтації
09:54
День профорієнтації

День профорієнтації                                                                  

1 лютого 2017 року в рамках Дня профорієнтації до учнів 8 класу Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 завітала лікар-кардіолог Ніжинської міської лікарні Щербак Інна Володимирівна.

У ході зустрічі лікар розповіла про велике покликання людей у білих халатах – надавати допомогу іншим людям. Зупинилася коротко на своїй біографії, хто вплинув на її рішення стати лікарем, де вона навчалася, які предмети необхідно добре знати, щоб вступити до медичного ВУЗу.

Також Інна Володимирівна поділилася  труднощами в роботі та особливостями своєї професії на сьогоднішній день.

З метою запобігання захворюваності шлунково-кишкового тракту та органів дихання лікар зупинилася на особливостях будови та формування цих органів у підлітків. Звернула увагу на необхідність регулярного гарячого харчування учнів, недопустимості вживання чіпсів, сухариків, газованих напоїв. Для того, щоб переконати учнів у правдивості своїх слів, вона показала наслідки такого «нездорового» харчування у вигляді камінців, вилучених із жовчного міхура в результаті оперативного втручання, а також запропонувала розглянути принесені медичні схеми та плакати. Окремо зупинилась на шкідливості алкоголю та куріння для здоров’я підлітків.

Зустріч пройшла цікаво. Учні поставили запитання і отримали на них аргументовані відповіді. Наприкінці зустрічі Інна Володимирівна наголосила, що здоров’я необхідно берегти з молодих років, і воно в руках кожної людини. Хочеться вірити, що восьмикласники зроблять для себе правильні висновки.

Директор школи                                      Л.А.Матях

Переглядів: 294 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar