Головна » 2016 » Травень » 10 » День Пам`яті та примирення!
12:32
День Пам`яті та примирення!

Щороку учні, педагоги Ніжинської загальноосвітньої школи І-Ш ступенів № 17 приходять до священного місці – місця розстрілу батюківців, членів молодіжної підпільної організації, яка діяла в роки Другої Світової війни в Ніжині під керівництвом Я.П.Батюка. Поряд з нами завжди вихованці ДНЗ № 25 та військовослужбовці 250 Центральної інженерної бази, сивочолі представники громадської організації ветеранів війни та праці Звучать слова, пісні, які летять високо в небеса та простір наповнює мовчання, скорбота, печаль. 

Ми вклоняємося перед Визволителями за цей безсмертний подвиг, за їх мужність, доблесть і відвагу! 

Ми вклоняємось перед тими, хто сьогодні боронить цілісність та незалежність рідної України, тими, хто втратив здоров'я і повернувся з полів боїв Донеччини та Луганщини інвалідами, тими, хто відлетів у вічність в ході химерної війни початку 21 століття. 

9 травня – це не просто День Перемоги, це свято Миру на нашій землі! Тож нехай цей мир нарешті знову повернеться в багатостраждальну мальовничу Україну! І жодна мати не посивіє, чекаючи сина з фронту! Жодна дружина не проронить сльози за загиблим чоловіком! Жодна дитина не стане сиротою!

Доземний уклін всім тим, хто пройшов полями битв війни, хто відстоював і продовжує відстоювати перемогу.

Я щиро вірю, що цей приклад стійкості та мужності, незламного духу і великої любові до Батьківщини завжди буде взірцем для кожного молодого українця!

 Т.Ф.Власенко, директор ЗОШ І-ІІІст№17

Переглядів: 271 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar