Головна » 2019 » Липень » 31 » ДЕНЬ КАЗКИ В ДНЗ №13 «БЕРІЗКА»
08:47
ДЕНЬ КАЗКИ В ДНЗ №13 «БЕРІЗКА»

«Казка в гості  завітала,

 

Зупинилась і сказала,

Що вона  велика мудрість і незвичайна сила,

Що дітей малих віками розуму учила.»

                                        Н.Примушко

         Як кажуть в народі: «Щоб дійшло до серця - треба пропустити через душу». Уже багато років педагогічний колектив ДНЗ №13 «Берізка» працює над проблемою формування у вихованців основ цілісного наукового і водночас гуманістичного світобачення засобами української народної казки і через казку.

         Сьогодні на гостині у дошкільнят чарівна ведуча (вихователь Костандова І.В.)і Казкарка  (Гавриляко Ю. В.) з улюбленими казками «Івасик-Телесик», «Кривенька качечка», «Колосок», «Яйце-райце», «Коза-Дереза» в інтерпретації знайомих і оригінальних ігор  «Відгадай з якої казки», «Я почну, а  ти продовж», «Казкові пазли». До уваги допитливих малят вихователі підготували «Казкову вікторину»  і «Чарівну скриню». Ой як непросто було   переконати Бабу Ягу (Христенко Т.М.) стати доброю,чуйною,ніжною,залюбити її у казки.

         Саме народні казки допомагають малюку відкрити світ,де діти аргументують свої думки, відстояти свою позицію, саме казка навчила наших дітей умінню бачити, розуміти , відчувати серцем, що так важливо у формуванні морально-емоційних цінностей малого українця.

         Скільки  ж радості, скільки здивування і відкриттів подарували  наші талановиті вихователі дітям через казку і засобами казки!

         І, справді, без душі і помислів високих немає шляху від серця до серця, ця думка належить Великому Добротворцю.

          Ось  вони – незабутні хвилини щастя, коли діти радіють, співпереживають,  отримують яскраві емоції української народної  Казки,а на кінець ще й пирогом всі садком смакують..

                                 Завідувач ДНЗ   Н.М. Примушко

Переглядів: 15 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar