Головна » 2017 » Листопад » 21 » День Гідності та свободи
11:11
День Гідності та свободи

Відбулись урочистості до четвертої річниці Дня Гідності та Свободи.

Сьогодні, 21 листопада, жителі міста Ніжин відзначили День Гідності та Свободи на честь двох визначних подій в історії нашої країни. Урочистість  відбулась  біля памятного знаку «Герої не вмирають». 


Різнобарвною палітрою фарб та емоцій розквітла актова зала Ніжинської загальноосвітньої школи І-Ш ступенів № 17. Це розпочав роботу фестиваль української патріотичної пісні, присвячений Дню Гідності та свободи. Символічно на початку, як головний акорд, звучала пісня у виконанні найстарших учнів школи, випускників , «Україна єдина». Єдність кожної родини, шкільного колективу, держави – є запорукою неподільності, цілісності, свободи, незалежності. Саме за ці цінності віддала життя Небесна сотня. Ці цінності відстоювали учасники Революції Гідності. І вчора, в перший день фестивалю, у Всесвітній день дитини, на сцену піднімались колективи учнів 1-4 класів аби довести, що вони гідні тих українців, які відстояли право бути щасливими цій малечі у рідній країні. Пісні линули до небес і переконана - там були почуті.

Тетяна Власенко


21 листопада - День Гідності і Свободи

Україна – це територія Гідності і Свободи. Такими нас зробила   революція - Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.

         З думками про Батьківщину, з любов’ю до рідної України і з щемом у сердці згадували сьогодні учні ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 події Майдану 2013-2014 р.р. На вечір пам’яті були запрошені Ткаченко Марина Федорівна, мати загиблого героя АТО, випускника школи Ткаченка Руслана, Лупікс Вікторія Вікторівна, вдова загиблого на війні Яніса Лупікса. Учні 7-А класу (класний керівник Головко І.М.) нагадали присутнім про героїчні сторінки історії Революції Гідності, вклонилися пам’яті Небесної сотні та закликали берегти мир в Україні.  

Вважаємо, що молодь повинна розуміти, що в суспільстві та житті є цінності, які можуть бути навіть цінніші за саме життя. Якщо людина зраджує своїм ідеалам, вона фактично вмирає. Сенс життя полягає у набагато вищих ідеях та цілях. Є речі, які Людина має відстоювати: це є свобода, гідність, патріотизм.


ЗОШ №17

Переглядів: 265 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar