Головна » 2017 » Травень » 12 » День Європи в ЗНЗ міста
14:41
День Європи в ЗНЗ міста

У Ніжинській гімназії №3  з нагоди ухвалення рішення ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи відбулася  урочиста  церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу. Захід розпочався Гімном України та Євросоюзу.

«Щоб рухатись уперед потрібно не лише любити Батьківщину, а й  знати та поважати своїх сусідів. Ми живемо в унісон з Європою, мислимо по-європейські, у нас спільні ідеали», - зауважила керівник Євроклубу Василенко Ірина Костянтинівна разом із членами клубу. Члени євроклубу розповіли про свою діяльність.

      Греція – одна з країн Євросоюзу, яка вступила до нього 1 січня 1981 року.

Про заснування одного з найстародавніших грецьких міст – Афіни розповіли  вихованці театрального гуртка 5-А класу під керівництвом Павлової А.М.

      Англія відрізняється неймовірною терпимістю до всього нового та трепетним відношенням до всього раніше набутого. Театральну виставу показали учні Шилової Л.О. англійською мовою.

 

      Україна, як молода суверенна держава, прагне творчо переосмислити світовий досвід, і як член Ради Європи долучитися до нього в інтелектуальному й організаційному планах.

      Добра, миру, злагоди побажали вихованці гурту «Джура» Семенець Л.Г. Живімо в Україні з Європою!

       Учні гімназії виготовили стіннівки до Дня Європи.

Заступник з ВР Барбашина О.В.


      11 травня 2017 роу в Ніжинській ЗОШ  І-ІІІ ступенів №6 відбулась загальношкільна віртуальна подорож країнами Європи. Шлях до незалежності нашої країни був непростий, в цьому пересвідчилися учні переглянувши відео. Продовжився захід виконанням гімну України та виносом прапору. Учні прослухали  інформацію про створення Євросоюзу . Родзинкою був гімн та прапор Європейського союзу.  Кожен клас готував презентацію однієї із країн Європи.

Директор школи                                         Т.В. Кагітіна


 


Єднання з Європою

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. Відправною точкою на шляху до встановлення Дня Європи вважається Декларація Шумана.

У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

 11 травня 2017 року відбулося урочисте підняття прапорів України та Євросоюзу на центральній площі міста, де були присутні учні Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя та всі охочі. Закордонним гостем був Томаш Дедерко, генеральний консул Республіки Польща в Україні. Він побажав нашій державі благополуччя та процвітання.

Крім того, у стінах Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя членами євроклубу «Юність» Синяк Аліною та Шніп Веронікою було проведено вікторину про історію створення та діяльність ЄС. Поширення європейської культури серед сучасної молоді є першим кроком до єднання.


Відзначення Дня Європи  в Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 15

         Розпочалася урочиста лінійка в Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15 з нагоди з відзначення Дня Європи, на якій були присутні учні 8-11-х класів. Цікавою та змістовною була розповідь учнів про створення Європейського Союзу, його прапору та гімну, головні завдання щодо співпраці між державами-членами ЄС.

         Протягом дня у закладі були проведені наступні заходи:

  • на першому уроці у 1-11-х класах була проведена п’ятихвилинна інформація з нагоди Дня Європи;
  • учасники шкільного євроклубу «Паритет» провели  засідання круглого столу «Прямуємо в Європу»;
  • Рада старшокласників залучила учнів школи до флеш-мобу             «Із Україною в серці»;
  • класні керівники організували для учнів 1-11-х класів  віртуальну подорож «Європа наш дім».

            «Згода в різноманітті» – офіційний девіз Європейського Союзу, який означає, що європейці єдині у спільній роботі на благо миру та процвітання різних країн і народів.

Адміністрація

 Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 15

Переглядів: 479 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar