Головна » 2017 » Квітень » 13 » День цивільного захисту
09:07
День цивільного захисту

День цивільного захисту

12 квітня  2017 року на базі Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№9  відбувся показовий День цивільного захисту. Серед запрошених начальник Управління освіти Ніжинської міської ради Крапив’янський С.М.,  заступник начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чуйко М.А., головний спеціаліст відділу Марченко Наталія Петрівна, директори загальноосвітніх навчальних закладів міста та представники шкіл, які відповідають за ЦЗ. День ЦЗ було відкрито загальношкільною лінійкою. З проблемних питань цивільного захисту в навчальних закладах, підпорядкованих Управлінню освіти Ніжинської міської ради, виступив начальник Крапив’янський С.М.

          У межах Дня було проведено уроки з теми «Надзвичайні ситуації нашого часу», на яких учні повторили правила пожежної безпеки, дії при знаходженні незнайомих вибухових предметів, дії при виникненні хімічної загрози.

          Сигнал «Увага всім!» сповістив про необхідність евакуації дітей, педагогів та всього персоналу школи.  У ході звітування вчителів про кількість евакуйованих було з’ясовано, що 2 учнів перебувають в школі. Ланка рятувальників школи евакуювала одного учня, який перебував на першому поверсі школи. Іншого, який знаходився на другому поверсі,  евакуювали рятувальники ДСНС за допомогою переносної пожежної драбини. Першу медичну допомогу надавали медична сестра та вчителі з медико-санітарної ланки, після чого передали учнів бригаді екстреної медичної допомоги.

        З цікавістю присутні спостерігали за учнями 10-11 класів, які змагалися в комбінованій естафеті з елементами виконання  нормативів, контрольних завдань з ЦЗ. Учасники агітбригади «Уникати! Запобігати! Діяти» ще раз нагадали учням про правила збереження життя.

        Слід відмітити практичність, дієвість даного заходу.

                        Директор школи                Рибак В.П.

 

Переглядів: 517 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar