Головна » 2018 » Грудень » 12 » Цікава та пізнавальна зустріч учнів Ніжинської ЗОШ №1
09:54
Цікава та пізнавальна зустріч учнів Ніжинської ЗОШ №1

Що головне в житті: робити глобальні перетворення, уперто  доводити свою значимість, чи бути вірним собі, своїм поглядам та переконанням, не прогинаючись під скороминущу моду?

Наше, інколи занадто прагматичне, життя дуже рідко дарує зустріч не просто з цікавими, а й з принциповими, у хорошому значенні цього слова,  людьми. Сьогодні учні першої школи мали таку можливість. Шкільний парламент запросив на гостини до старшокласників непересічну особистість, відомого в місті та в Україні фотодокументаліста, волонтера та журналіста Ігоря Анатолійовича Волосянкіна.

Зустріч відбулась у форматі “Дружнє коло”. За чашкою чаю говорилось тепліше, по-дружньому, а головне -  щиро, без пафосу, відверто. Тема, яку обговорювали, стосувалась важливих подій новітньої історії, що продовжують хвилювати українців: ”Революція Гідності очима журналіста”.

Ігор Анатолійович поділивсь своїми фото, присвяченим цим подіям, розповів  чимало історій, які вразили в саме серце. Говорив легко, захопливо, чесно, ніби тільки- но повернувся з Майдану.

Діти з цікавістю слухали розповіді, ставили  десятки питань. Ніяк не хотіли відпускати людину, яка ставиться до них як до рівних собі і дає такі правильні й потрібні поради.

Висловлюємо величезну подяку Вам, Ігоре, за небайдужість до нашої неньки-України, нашого міста Ніжина,а головне до нашого майбутнього – наших дітей. Нехай у ваших очах ніколи не згасне іскра оптиміста!

Педагог-організатор Ярош О. Б.

Переглядів: 52 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar