Головна » 2019 » Березень » 15 » Цікава та пізнавальна зустріч учнів Ніжинської ЗОШ № 2, з Овсієнком Сергієм Миколайовичем, добровольцем, учасником АТО 2014-2016 рр..
10:11
Цікава та пізнавальна зустріч учнів Ніжинської ЗОШ № 2, з Овсієнком Сергієм Миколайовичем, добровольцем, учасником АТО 2014-2016 рр..

14 березня, у День українського добровольця, у Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбулася година спілкування у формі усного журналу «Живе лиш той, хто не живе для себе…», на яку було запрошено Овсієнка Сергія Миколайовича, добровольця, учасника АТО 2014-2016 рр. Захід був покликаний розвивати любов до Батьківщини, почуття гордості за українських добровольців, вироблення в учнів активної життєвої позиції.

         Ведучі здійснили історичний екскурс від зародження добровольчих батальйонів до сучасних воєнізованих угрупувань. У ході заходу була використана мультимедійна презентація «Добровольчі батальйони». Також ведучі пов’язали даний матеріал з ніжинським добровольцем батальйону «Айдар» Сергієм Рябухою, який загинув 17 червня 2014 року під Луганськом.

         Велику зацікавленість одинадцятикласники проявили до виступу запрошеного гостя, який поділився своїми спогадами про пережите та побачене на власні очі. Спілкуючись із випускниками, Сергій Миколайович показав багато фото з місця подій, надав слушні поради, як цінувати кожну мить життя. Захід завершився вшануванням загиблих героїв хвилиною мовчання.

Директор школи                                                                  Л.А. Матях

 

 

Переглядів: 65 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar