Головна » 2017 » Квітень » 26 » Чорнобиль – пересторога майбутнім поколінням і вічний, незагойний біль нашої землі.
16:26
Чорнобиль – пересторога майбутнім поколінням і вічний, незагойний біль нашої землі.

         Чорнобиль – пересторога майбутнім поколінням і вічний, незагойний біль нашої землі.

         У Ніжинській гімназії №3 відбувся захід з нагоди 31-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Учні 9-А класу та класний керівник Федюрко В.Г. підготували літературно-музичну композицію «Чорнобиль не має часу минулого…»

 


Горем і болем увійшов,  26-го квітня 1986 року, в наше життя Чорнобиль ...

   У нашій школі  в цей день пройшла лінійка - реквієм, на якій учні вшанували пам'ять тих, кого сьогодні немає з нами, хто ціною свого життя оплатив шанс на майбутнє мільйонів. Факти з історії катастрофи, фото- та відеосюжети  глибше розкрили події весни 1986 року, доторкнулися до кожної дитячої душі. Спогади мимоволі перенесли присутніх учнів та учителів  у події , коли Чорнобиль став відомим усьому світу.

Чорнобильські дзвони відгукнулись в серцях дітей пам'яттю та скорботою.

 

 

Директор школи                                             Т.В. Кагітіна

 


«Пам’ятаємо відлуння Чорнобиля»

26 квітня 2017 року в Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст..№2 відбулася учнівська конференція для учнів 9 – 11 класів на тему «Пам’ятаємо відлуння Чорнобиля».

Мета заходу – виховання в учнів патріотизму, почуття відповідальності за екологічну безпеку рідної землі, необхідності збереження чистоти оточуючого середовища.

У своїх виступах старшокласники акцентували увагу на маловідомі ознаки про техногенну катастрофу. Потім прозвучали зворушливі поетичні рядки про трагічні наслідки цієї події для всього живого на планеті. Також були використані відео фрагменти сучасного стану природного середовища Чорнобиля. Всі учасники конференції хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Учні ще раз наголосили, що люди завжди повинні пам’ятати минуле заради світлого майбуття.

Директор школи                                                                                         Л.А.Матях

 

Переглядів: 242 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar