Головна » 2018 » Квітень » 26 » Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль.
16:15
Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль.

Чорнобиль…Минуло 32  роки. Тепер це слово знає весь світ. Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль. Серед природних і техногенних катастроф, які сталися упродовж історії людства, Чорнобильська займає особливе місце. Вона засвідчує всемогутність і безсилля людини.

26 квітня в Ніжинській ЗОШ !-ІІІ ст. №10 пройшла лінійка пам’яті «Чорнобиль не має минулого часу».  Учні 9-Б класу (класний керівник Чабала Т.М.) розповіли про те, як тридцять два роки тому на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції стався вибух, який сколихнула всю планету. Діти вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя, рятуючи український народ від радіаційної небезпеки.

Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди. Чорнобильська аварія - перший дзвінок у XXI століття. Нехай у цей день, День Національної скорботи, тяжкі дзвони Чорнобиля відгукнуться в думах кожного з нас співчуттям і милосердям.

 

 

 

Переглядів: 236 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar