Головна » 2016 » Квітень » 8 » Чемпіонат інтелектуальних ігор в Одесі – досвід та враження.
15:53
Чемпіонат інтелектуальних ігор в Одесі – досвід та враження.

26-29 березня 2016  в Одесі в санаторії «Біла акація» відбувся Чемпіонат України з інтелектуальних ігор серед школярів. В рамках чемпіонату діти змагались за звання чемпіонів в іграх «Що? Де? Коли?», «Брейн-ринг», «Ерудит-квартет» та «Своя гра». Організаторами турніру виступили Всеукраїнська громадська організація «Ліга українських клубів інтелектуальних ігор» і Одеський міський клуб «Ерудит» ім. В. Я. Мороховського. 

В Чемпіонаті взяли участь більше 300 школярів майже з усіх регіонів України. У двох вікових категоріях змагалися 25 команд учнів 10-11 класів та 28 команд дітей молодших за дев’ятикласників – переможців відбіркових регіональних змагань. 

Чернігівську область на Чемпіонаті представили п’ять ніжинських команд: «Falkon and company» (капітан Денис Сокольницький), «Шутнички» (Юрій Бублик), «Ракушка Изольда» (Єгор Кодак), «Мимо проезжали» (Кирил Сидоров), «Восьмое чудо света» (Богдан Олицький), педагог-тренер Сурков В. М.

 І хоча цього разу ніжинські ерудити не привезли до дому очікуваних переможницьких кубків та медалей, не менш цінним за це є величезний ігровий досвід, спілкування з представниками української інтелектуальної еліти, а ще яскраві враження від гостинної Одеси. В перервах між змаганнями вони разом із керівниками групи Л. І. Забілою та Н. В. Аксельрод здійснили екскурсію по місту, відвідали меморіальний комплекс «411 батарея», музей О. С. Пушкіна та інші пам’ятки історичної та сучасної «перлини» Чорноморського узбережжя. 

Попереду у вихованців Василя Суркова численні інтелектуальні змагання. Сподіваємось, що наполегливі тренування юних ніжинських знавців, командний дух та посмішка Фортуни стануть запорукою успіху у подальших турнірах.

І.М.Забродська, директор БДЮ

Переглядів: 214 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar