Головна » 2015 » Квітень » 10 » Чемпіонат Чернігівської області з шахів серед юнаків та дівчат віком до 10 та 16 років
14:34

У чемпіонаті Чернігівської області з шахів серед юнаків та дівчат віком до 10 та 16 років взяли участь і вихованці Ніжинської ДЮСШШ. У турнірі 10-річних загалом грали 20 юних шахістів, в т.ч.- 5 з Ніжина. Чемпіон міста Ролан Гомоляко (тренер Харченко В.І.) посів почесне
2 місце, тільки на 0,5 очка відставши від переможця. До десятки кращих увійшли ще двоє наших спортсменів: Данило Заболотний (тренер Харченко В.І.) та Данііл Малашич (тренер Стражник Ю.Б.), які посіли відповідно 6 та 7 місця. Серед дівчат 1 місце та звання чемпіонки області завоювала ніжинка Анна Ткаченко (тренер  Харченко В.І.). У турнірі  юнаків та дівчат віком до 16 років змагались 38 претендентів на звання чемпіона, 6 – з Ніжина. У результаті напруженої п’ятиденної боротьби за крок від п’єдесталу зупинився Глєб Парфьонов (тренер Харченко В.І.) -
4 місце; на 5 місці у Максима Буряка (тренер Харченко В.І.). До першої десятки увійшов також Андрій Нестеренко - 9 місце (тренер  Іващенко С.Д.).

Переглядів: 342 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0