Головна » 2015 » Грудень » 22 » «Чемні діти Миколая зустрічають, чемні діти Миколая прославляють!»
09:16
«Чемні діти Миколая зустрічають, чемні діти Миколая прославляють!»

«Чемні діти Миколая зустрічають,

чемні діти Миколая прославляють!»

 

Кажуть на Україні -  грудень  святами багатий, та серед  усіх свят є особливе  - День Святого Миколая.  Цього дня  в  ДНЗ  №13 «Берізка»   була особлива, піднесена атмосфера,  бо  малята чекали на гостину  численну родину  батьків, поважних гостей і самого  Святого Миколая. Кажуть і в свята,  і в буддень : хороший гість – дому радість, бо свято йде  і гостей за собою веде.

На гостину завітали:  депутат Верховної ради України Кодола О.М.,  голова Ліги «Ділова жінка»  Стратілат  Т.М. з членами ради  Ліги «Ділова жінка», настоятель Свято-Покровського храму  отець Михаіл, представник  від депутата обласної ради  Копиці Н.М. – Лариса Григорівна, генеральний директор відомої фірми «Лакс» Литвин А.М., військовий комісар Якущенко  В.М. з побратимами і багато інших поважних гостей.

До свята малюки разом з вихователями , батьками писали «Книгу добрих справ» з  проханнями і малюнками для Святого  Миколая , а ще  зібрали величезну кількість  овочів для бійців АТО на «Сухі борщі»  і підготували вітальні листи воїнам-землякам, які вручили військовому комісару.

 

 

Переглядів: 459 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar