Головна » 2018 » Грудень » 29 » Чарівною сніжною казкою пройшли Новорічні дитячі ранки в ДНЗ №13 «Берізка».
15:14
Чарівною сніжною казкою пройшли Новорічні дитячі ранки в ДНЗ №13 «Берізка».

 

 

 

Чарівною сніжною казкою  пройшли Новорічні  дитячі ранки  в  ДНЗ №13 «Берізка».

 

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія чарівництва і казки. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням. Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Святковий настрій відчувався на кожному кроці: від дивовижно прикрашеної ялинки, колоритних декорацій  малих  щедрувальників, від власноруч зроблених дітьми і вихователями новорічних прикрас, до дійств, які відбуваються безпосередньо на святкових ранках.

 Святкові Новорічні ранки у ДНЗ    відбулися з 26 по 28 грудня. На гостину до малят  завітали Бабуся Ягуся з   Сніговою Королевою і  Ведмедиком, Кришталева Зимонька  з  сніжинками, Новий рік з друзями  і Козак  з самого Батурина завітав   та щедро дітей подарунками обдарував.

            Батьківська родина кожної вікової групи  та діти залишилися приємно вражені від подій, які відбувалися в музичній світлиці – від веселих, дзвінкоголосих щедрувальників і колядників, засівальників і яскравих сценок з  Козою, Циганом, Лікарем-Аптекарем і т.д.. На Новорічних святах панував  колорит традицій українського  народу , радісний святковий настрій,   сповнений  приємних  незабутніх сюрпризів.

                                            Завідувач ДНЗ №13 Н.М.Примушко

 

Переглядів: 41 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar