Головна » 2019 » Травень » 16 » Будувати відносини у новому руслі…
15:08
Будувати відносини у новому руслі…

  16 травня на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 17 відбулася колегія Управління освіти, яка розпочалася з привітань учнів з Всеукраїнським днем вишиванки.

         Одним із ключових етапів був розгляд питання про педагогіку партнерства у закладах освіти, теоретичні основи якої розкрила завідувач міського методичного кабінету Левицька Т.М.

         Досвідом впровадження педагогіки партнерства поділився колектив школи. Адміністрація закладу разом із директором Власенко Т.Ф., заступників директора з навчально-виховної роботи Власенко Л.В. та Смелянської О.В. провели тренінги, які допомагають налагодженню співпраці педагогів, учнів і їх батьків, знаходити однодумців у вирішенні проблем.

         У висвітленні питань порядку денного виступили: Коваленко А.М. (спеціаліст І категорії Управління освіти), Гіль О.М. (методист ММК), Манойленко О.І. (директор ЗОШ І-ІІ ст. № 4), Павлюченко Т.М. (директор ЗОШ І-ІІІ ст. № 15).

         Які завдання стоять перед початком відпочинку учнів, - озвучила заступник начальника Управління освіти Пономаренко Н.О.

         Питання щодо дефіциту коштів та на завдання перед директорами закладів освіти вказав начальник Управління освіти Крапив’янський С.М., який підвів і підсумки роботи колегії Управління освіти.

         У роботі Колегії взяла участь голова Благодійного Фонду «Копиця» Н.М. Копиця.  

Переглядів: 83 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar