Головна » 2018 » Червень » 23 » Будьте, дітонькі здорові, білочубі й чорноброві або Літні малі Олімпійські ігри в ДНЗ№13 «Берізка».
13:02
Будьте, дітонькі здорові, білочубі й чорноброві або Літні малі Олімпійські ігри в ДНЗ№13 «Берізка».

Прилучення дітей до спорту в нашому дошкільному навчальному закладі №13 «Берізка», справа важлива, актуальна і  традиційна, потрібна всім, бо опікуються нею педагоги, батьки, тренер - викладач СДЮСФШ  Бринза М.С. вже  десять років.

Сьогодні за активної участі інструктора з фізкультури Сукач Т.М., вихователів Стільник Ю.В.,  Парубець Ю.Ю. разом із Миколою Семеновичем     зуміли зацікавити малят так, що атмосфера літніх   малих  олімпійських ігор       подарувала і малим спортсменам, і вболівальникам незабутні радісні хвилини. Це була, дійсно, справжня    літня олімпіада   з спортивними привітаннями  команд «Сонечки», «Здоровячки»,……і ритмічними розминками на жовто-блакитних  степ-платформах, і  естафети з обручами,  і веселі перегони на  велосипедах, самокатах ,і улюблені  змагання у «Веселий міні-футбол».  А «Юні футболісти»  спортивної секції з футболу показали свої найкращі якості, вони стали ще дружнішими, сильнішими, витривалішими і в справжньому футболі. Все, як має бути на справжнісіньких олімпіадах як і у дорослих! 

Які ж були б Олімпійські ігри  без теплої водички і веселих забав у басейні?! Радісно  гралися діти із водою цього теплого червневого дня.

В ході   всіх змагань на Олімпіаді діти проявляли свої кращі можливості і спортивні навички, за що і отримали від  інструктора з фізкультури   медальки-веселинки на згадку про літні малі олімпійські  ігри.  Цей день , що перетворився у  справжнє свято , подарував незабутнє піднесення і неперевершені емоції.

Зростайте здоровими любі наші діти, втішайтеся літечком, загартовуйтеся сонцем , повітрям, водою і будьте здорові.

                                                                                    Вихователь-методист Серга Т.В.

Переглядів: 124 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar