Головна » 2016 » Березень » 28 » Будьмо уважними до себе та оточуючих
12:59
Будьмо уважними до себе та оточуючих

Будьмо уважними  до себе та  оточуючих

В Україні День боротьби з туберкульозом запроваджений Указом Президента України від 22.03.2002 № 290/2002 «Про Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз». Останні кілька років темі боротьби з цим небезпечним захворюванням присвячується місячник, який проводиться з 24 лютого по 24 березня.

24 березня у школі пройшла зустріч із  представником Ніжинської міської організації товариства Червоного Хреста України Мохир Світланою Олексіївною. Головною меетою бесіди було  донести до учнів інформацію щодо шляхів зараження та проявів туберкульозу, про профілактику захворювання. Жінка ознайомила присутніх із статистикою, що за даними ВООЗ, туберкульозом  інфікована одна  третина населення нашої планети, а також наголосила, що сучасні ліки дають змогу вилікуватися до 98 % хворих на туберкульоз.

Школярі задавали різні запитання, цікавилися як уберегти себе та оточуючих від цієї хвороби.  Учні дізналися про шляхи зараження туберкульозом, інформацію про симптоми і методи лікування.

Прослухавши фахівця, діти зробили висновок:  від нас багато в чому залежить особисте здоров’я та життя. Будьмо уважними  до себе та  оточуючих!

Директор школи                   Т.В.Кагітіна

Переглядів: 378 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar