Головна » 2015 » Жовтень » 30 » Будинок добра
16:02
Будинок добра

          Цими осінніми днями наші вихованці дитячого садочка № 25 «Зірочка» переживали ні з чим не зрівнянні хвилинки відкриття таємниць природи і відчули себе її маленькою частинкою.

            Наш садочок - це будинок добра, який живе і процвітає, серед струнких берізок, молодих дубків,  пишних сосен, лікарських  трав та квітів.

        Використовуючи  таке унікальне місце розташування, ми прагнемо, щоб діти були нероздільні з природою, вбирали в себе її чарівність, багатство та мудрість. Отже, чим раніше дитина порине в природу, відчує на собі її благодатний вплив, тим краще для її фізичного і душевного здоров’я.

        Спілкування з природою починається у наших вихованців з самого ранку. Привчаємо малят вітатися з сонечком, усміхнутися йому, звертаємо увагу на колір неба, форму і забарвлення хмар. Діти вдихають свіже повітря і замислюються над тим, чому людям потрібне чисте повітря, і що допомагає зробити його таким. Спостереження протягом дня продовжується: з цікавістю стежать за комашками, які ховаються в корі дерев, за осіннім листопадом, розглядають дивні візерунки павутиння і відповідають на питання: чим корисні павуки, чому мурашок називають санітарами лісу.

             Під час проведення методичного тижня «Любити, знати, оберігати» ми використали таку цікаву, дієву форму роботи з вихователями, як взаємовідвідування занять. Це дало можливість молодим педагогам поглибити свої  знання з екологічного виховання, знайти нові форми роботи з вихованцями та їх батьками.  Кожним вихователем було проведено заняття –подорож в природу, на якому діти шукали чарівницю осінь,  визначали її ознаки,  називали друзів осінньої пори року. Вчилися  тому, як  можна продовжити життя осіннім квітам; як правильно треба збирати грибочки, щоб не порушити грибницю. А ще збирали насіння квітів, щоб навесні посіяти їх і зробити свій садочок ще кращим; прикривали осіннім листям коріння молоденьких яблунь,  щоб вони не померзли взимку.         

  Осінь-неперевершений художник – розфарбує яскравими кольорами достиглі плоди та листя. Про осінні зміни в природі діти ще раз згадують завдяки осінньому святу. Пісні, хороводи,  ігри, забави, конкурси, лялькова вистава «Ріпка», динамічне театралізоване дійство «Родичі Гарбузові» – все це створює особливу атмосферу. В очах дітей – вогники задоволення…Осіннє свято вдалося! І підтвердження цьому – море позитивних емоцій, радість дітей, гордість батьків за своїх малюків.

 

 

 

Завідувачка ДНЗ № 25                                                        І.С.Дєдкова

Переглядів: 256 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar