Головна » 2018 » Листопад » 19 » Безпека на дорозі – важлива складова здоров’я кожної людини
15:26
Безпека на дорозі – важлива складова здоров’я кожної людини

Безпека на дорозі – важлива складова здоров’я кожної людини, особливо у наш час, коли насиченість вулиць транспортом стрімко зростає, а у осіннє-зимовий період через погодні умови кількість дорожньо-транспортних пригод збільшується.

Під час тематичних годин спілкування у кожному класі були проведені відповідні бесіди, більшість з них були підкріплені практичними заняттями: правила поведінки пішоходів на перехресті та на дорозі під час погіршення погодніх умов: туман, ожеледиця; вміння користуватися пішохідними переходами, які не регуляються світлофором. Учні історичного та лінгвістичного класів представили фоторепортаж з практичних занять на вулиці, де вони відпрацьовували правила переходу «проблемних» ділянок дороги, які мають дуже сумну статистику щодо кількості дорожньо-транспортних пригод.

Серед ліцеїстів природничих класів було організовано вікторину, де майбутні лікарі та фармацевти відпрацьовували навики надання першої домедичної допомоги потерпілому у формі накладання пов'язок, дії у випадку втрати свідомості та інших невідкладних станах. Учні математичних класів узагальнили свої знання про правила безпечної поведінки на дорозі у ході відповідних диспутів та дискусій, де ліцеїсти продемонстрували високий рівень ерудиції та обізнаність в даній галузі знань.

Класний керівник ІІ курсу природничого класу                                          Н.П.Мазур

Переглядів: 37 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar