Головна » 2016 » Лютий » 19 » Батьківська конференція у гімназії №3
09:21
Батьківська конференція у гімназії №3

         17.02.2016 року у Ніжинській гімназії №3 відбулася батьківська конференція. Такі зустрічі із головами батьківських комітетів, «казначеїв класів», класними керівниками та класоводами стали вже традиційними. Адже лише у тісній співпраці батьків та вчителів можна вирішити нагальні проблеми закладу.

         На конференції було обговорено питання контролю відвідування гімназистів. До слова було запрошено співробітника Приватбанку, яка розповіла про встановлення терміналу, що дозволить контролювати перебування дитини в закладі.

         Заступник директора з виховної роботи Барбашина О.В. ознайомила присутніх з організацією харчування учнів початкової ланки у ІІ семестрі.

         Директор позаміського оздоровчого закладу ім. Я.Батюка с. Вертіївка Царенко О.В. розповіла про оздоровлення дітей влітку 2016 року.

         Директор гімназії Пушкіна В.В. підняла  питання про покращення навчального процесу у ІІ семестрі. Вона відмітила, що всі учителі та батьки прагнуть, щоб наші діти стали успішними, навчалися працелюбству, були відповідальними, турботливими. Тому успішність та поведінка учнів потребує контролю не лише вчителів, а в першу чергу батьків.

         Дякуючи спонсорським коштам батьків, у гімназії проводяться поточні та капітальні ремонти, забезпечується сучасне оснащення кабінетів, заклад має естетичний вигляд. Тому батьки уважно слухали звіт «казначея» піклувальної ради Кононенко Н.В. про раціональне використання коштів  у І семестрі.

          Директором була проведена екскурсія до щойно відремонтованого кабінету «Захист Вітчизни», представлені сучасні стенди, меблі.

Переглядів: 233 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar