Головна » 2016 » Вересень » 23 » Батьківська конференція
12:24
Батьківська конференція

Батьківська конференція

21 вересня 2016 року в Ніжинському ліцеї Ніжинської міської ради при НДУ                           ім. М. Гоголя відбулася щорічна батьківська конференція.

У своєму виступі директор Алєксєєнко Світлана Геннадіївна розкрила особливості навчально-виховного процесу в ліцеї, розказала про історію навчального закладу, його досягнення.

До слова долучилася завуч із навчальної роботи Крапив’янська Людмила Вікторівна, яка у своєму виступі розкрила суть профільного навчання.

Заступник директора з експериментальної роботи Коткова Людмила Іванівна презентувала книгу «На крилах творчості», що стала своєрідною скарбничкою обдарованості ліцеїстів.

Яскравим прикладом творчості й креативності учнів ліцею став музичний виступ випускниці ліцею Даньшиної Віталіни.

Про пріоритетні напрямки виховної роботи розказала присутнім завуч із виховної роботи Кремез Тетяна Станіславівна. А логічним завершенням її виступу став художній номер у виконанні учениці І курсу історичного класу Кузьменко Анастасії.

 Особливий акцент був зроблений на роботі Піклувальної ради як потужного органу, завдяки якому постійно вдосконалюється та урізноманітнюється життя ліцею. Козирєва Марина Петрівна, голова Піклувальної ради, звітувала про виконану роботу  за минулий навчальний рік. Було обрано та затверджено новий склад батьків, які протягом  двох років турбуватимуться про створення найкращих умов для навчання й виховання ліцеїстів.

Переглядів: 297 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar