Головна » 2018 » Червень » 18 » "Арабеск" Ніжинського БДЮ на Міжнародному вокально-хореографічному конкурсі "DANCE. LOVE. SING. LIFE!"
11:59
"Арабеск" Ніжинського БДЮ на Міжнародному вокально-хореографічному конкурсі "DANCE. LOVE. SING. LIFE!"

Бути найкращими в усьому -  наше гасло, що завжди справджується!

Зразковий хореографічний ансамбль "Арабеск" Ніжинського БДЮ з 8.06 по16.06 перебував на Міжнародному вокально-хореографічному конкурсі "DANCE. LOVE. SING. LIFE!", що проходив у пгт. Затока Одеської обл.. За підсумками конкурсу наш танцювальний колектив здобув І місце за композицію "Натхнення", І місце за композицію "Мелодія" в 3-й віковій категорії, юніори, в номінації "Сучасна хореографія", отримавши Дипломи, пам’ятні медалі, сертифікати та подарунки від спонсорів. Вітаємо вихованок ЗХА "Арабеск" та їх керівника Оксану Анатоліївну Лисицю з успішним виступом!

Чергову перемогу у Затоці ніжинці здобули на святі Нептуна – наші діти вибороли приз за найкращі костюми піратів, які вони зробили власноруч, – подарунковий сертифікат на 250 грн. Ніжинські піратики підкорили всіх своїм креативом та завзятістю!

Щиро дякуємо засновникам Міжнародного вокально-хореографічного конкурсу "DANCE. LOVE. SING. LIFE!" за бездоганну організацію конкурсу та відпочинку його учасників! Висловлюємо подяку працівникам бази "Гольфстрім" у Затоці за теплий,  прийом! Щасливі, загартовані, сповнені приємних вражень від конкурсної та розважальної програми, в гарному настрої наші діти повернулися до рідного Ніжина.

Особлива вдячність членам журі конкурсу за відзнаку та визнання непересічного таланту наших юних танцюристів та їх наставників! Ніжинські Зразкові хореографічні колективи "Арабеск" (НБДЮ), "Шанс" та "Квіти України" (НДХШ) вчергове продемонстрували всій Україні не тільки високу виконавську майстерність та сценічну культуру, гідно відстоюючи честь нашого славного міста та своїх навчальних закладів, а й що таке справжня дружба, згуртованість, взаємодопомога!

Дякуємо батькам за підтримку та зворушливу зустріч на ніжинській землі!

Методист НБДЮ Яременко Н. Г.

Переглядів: 121 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar