Головна » 2017 » Грудень » 18 » Андріївські вечорниці
13:23
Андріївські вечорниці

Андріївські вечорниці

Цікаво, велично і змістовно, а головне по-сучасному у загальноосвітній школі № 10 Ніжинської міської ради серед учнів 8-11 класів був проведений виховний захід “Андріївські вечорниці” під керівництвом класних керівників  Бабич В.Я. та Василевською Т.М. Виставу підготували учні 9-А та 9-В класів за участю представників самодіяльності учнів 8-11 класів.

Гості свята побачили справжнє українське дійство із піснями, танцями, ворожінням, жартами та інсценуванням творів українських письменників. Учасники і глядачі поринули в чарівний світ народних звичаїв і традицій разом із гостями депутатом обласної ради Копицею Н.М. та помічником народного депутата Кодоли О.М. Стратілат Т.М.

Ми гуляли, веселились,

Усім весело було.

Вечорниці завершились

І здається все пройшло.

Ні так просто не проходить,

В сердці струночка бренить.

Про веселі вечорниці

В сердці спомин буде жить.

       Завершилося свято смачним частуванням традиційними стравами усіх учасників.

       Так традиції святкування уже видозміненні, але є те, що переходить із покоління в покоління — це безцінне живе спілкування та позитивні емоції під час цього свята.

У світі ніколи нічого не стоїть на місці, все змінюється, але пам’ять минулих поколінь має жити, має жити історія, адже це робить нас індивідуальними та духовно багатими.

 

Переглядів: 239 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar