Головна » 2015 » Грудень » 16 » Актуальні питання життєдіяльності навчальних закладів
17:37
Актуальні питання життєдіяльності навчальних закладів

Актуальні питання життєдіяльності навчальних закладів

 

16 грудня згідно плану роботи управління освіти у ЗОШ №9 відбулася колегія управління освіти за участю керівників навчальних закладів, на якій розглядалися наступні питання:

1. Про інноваційну та експериментальну діяльність навчальних закладів.

                                               Левицька Т.М.    - завідувач ММК

2.Про стан діяльності навчальних закладів з питань охорони життя і здоров’я вихованців та запобігання всім видам виробничого й невиробничого  травматизму.

                                               Шуляк В.М.        -  методист ММК

3. Про стан роботи із зверненнями громадян у ІІ півріччі 2015 року.

                   Пономаренко Н.О.- заступник начальника управління освіти.

 

В обговоренні взяли участь: Калитка Н.В. - завідувач ДНЗ №1;Сипливець С.В.          - директор ЗОШ І-ІІ ст. №11; Прудько В.О. – завідувач відділом методичної  БДЮ; Пучка О.І. - завідувач ДНЗ №14;Піменова С.І. - директор ЗОШ І-ІІІ ст. №1;Таран Ю.В.        - директор ДЮСФШ.

Відбулося нагородження переможців І туру конкурсу « Учитель року- 2016» Почесною грамотою управління освіти Ніжинської міської ради та грошовою допомогою МК профспілки:

 Іванову Олену Віталіївну, учителя математика ЗОШ І-ІІІ ст. № 10;

Кресан Надію Петрівну, учителя англійської мови   ліцею   при  НДУ ім. М.Гоголя;

Сипливець Наталію Анатоліївну, учителя історії ЗОШ І-ІІІ ст. № 7;

Петренка Миколу Івановича, учителя предмета «Захист Вітчизни» ліцею при НДУ ім. М. Гоголя.

Почесною грамотою управління освіти за підготовку бронзової призерки Чемпіонату Європи з самбо серед кадетів Чистякової Наталії нагороджений директор КДЮСШ, її тренер Полтавцев С.А.

 Вручені дипломи управління освіти і науки Чернігівської ОДА   за участь у конкурсах учням та вихованцям ЗОШ №№ 15,12,17; ДНЗ №17.

Директор Ніжинського ліцею Алєксєєнко С.Г розповіла про участь у парламентських слуханнях «Правове забезпечення реформи освіти в Україні».

У роботі колегії взяв участь заступник міського голови Алєксєєнко І.В., який розповів про формування бюджету міста на 2016 рік, дав відповіді на питання, що цікавили керівників навчальних закладів.

  Підвів підсумки роботи начальник управління освіти Крапив’янський С.М., який зупинився на актуальних питаннях життєдіяльності закладів освіти: формування кошторису на 2016 рік, дотримання  безпеки життєдіяльності у навчальних закладах, створення комфортних умов для всіх учасників навчально- виховного процесу.

Рішення колегії будуть узагальнені наказами та доведені до відома й виконання навчальних закладів.

                                   

Переглядів: 338 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar