Головна » 2017 » Березень » 6 » Акція «Врятуймо першоцвіти!»
15:12
Акція «Врятуймо першоцвіти!»

Акція «Врятуймо  першоцвіти!»

 

         Наближається чудове весняне  жіноче свято. Більшість жінок мріють цього дня отримати в подарунок квіти. На жаль, деякі люди, користуючись нагодою  заробити «легкі» гроші,  займаються хижацьким збором підсніжників на продаж.

         Старшокласники Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 організували акцію, спрямовану  на захист перших весняних квіток «Врятуймо першоцвіти!». Парламент школи вирішив запропонувати жінкам паперові першоцвіти, щоб попередити безжальне знищення весняних квіток.

         Дівчатка  виготовили на уроках трудового навчання тендітні підсніжники та миловидні проліски. І на початку березня хлопці  дарували жителям міста маленькі витвори мистецтва, - підсніжники та проліски з проханням не купувати у продавців та самим не зривати весняну окрасу лісу.

         Пам’ятаймо, що до Червоної книги України занесені шафран, відомий у народі під назвою «крокуси», фіалка скельна, тюльпан двоквітковий, сон-трава, пізньоцвіт, півонія тонколиста, дельфіній. Але найбільше потребують нашого захисту білосніжні підсніжники. Саме вони знаходяться на грані зникнення через  бездумні та жорстокі дії людини.

Переглядів: 358 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar