Головна » 2018 » Квітень » 4 » Акценти роботи в управлінській діяльності: на що звернути увагу?
15:26
Акценти роботи в управлінській діяльності: на що звернути увагу?

04 квітня Управління освіти була проведена нарада з керівниками закладів у режимі вебінару. Хочеться відмітити високий технічний рівень організації, який забезпечений директором ЦІТ Скородько Н.Г. та бухгалтером централізованої бухгалтерії Управління освіти Шустом С.О.

Про основні проблемні питання щодо стану підготовки закладів освіти до оздоровчої кампанії розповіла методист Ткачун-Пузін О.О. Досвідом з організації роботи мовного табору поділилася заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 Кононенко Н.П., а співпраці з ДЮСФШ директор ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 Рибак В.П.

  Вивчення курсу «Захист Вітчизни» узагальнюється проведенням навчально-польових зборів та занять в лікувально-оздоровчому закладі з учнями 11 класу. На які аспекти потрібно  звернути увагу, говорив у своєму виступі методист Шуляк В.М. В обговоренні виступили Алєксєєнко С.Г.  (директор ліцею) та Павлюченко Т.М.  (директор ЗОШ І-ІІІ ст. № 15).

         Роль психологічної служби у сучасному житті змінюється, особливо форми і методи роботи з учнями. Методист Гіль О.М. зосередила увагу на організаційно-правових аспектах діяльності психологічної служби системи

освіти.

Своїм баченням з колегами поділилися Пашньова С.С. (директор ЗОШ І-ІІ ст. № 12) та Манойленко О.І. (директор ЗОШ І-ІІ ст. № 4).  

         03-05 травня 2018 р. у с. Вертіївка буде проходити міський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Про особливості проведення акцентував увагу слухачів вебінару директор Центру ТКУМ Гребенніков І.О.

         Заступник начальника Управління освіти Пономаренко Н.О. звернула увагу керівників закладів освіти на зміни не тільки в освітньому процесі, в організації кадрової роботи, а й особливій ролі директорів. Необхідно бачити перспективи розвитку закладу і залучати до їх бачення всіх учасників освітнього процесу: батьків, учнів, педагогів, громадськість.

        

До 12 квітня 2018 року керівники закладів повинні забезпечити виконання ст. 26, 30, 78, 79 Закону України «Про освіту», Постанови КМУ від 13.12.2017 р. № 903-р, наказів Управління освіти від 03.11.2017 р. № 374 «Про прозорість та відкритість діяльності закладів освіти» та від 28.02.2017 р. № 91 «Про організацію виконання Постанови КМУ № 903-р від 13.12.2017 р. «Про затвердження плану заходів на 2017-2029 роки із запровадження концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої совіти «Нова українська школа». Запропоновано керівникам закладів освіти внести пропозицію щодо дозволу на використання матеріалів фінансового забезпечення одного із закладів директорами закладів загальної середньої освіти для проведення навчання-тренінгу як другої (практичної частини) колегії Управління освіти, яка відбудеться 25.04.2018 року.       

         Начальник Управління освіти Крапив’янський С.М., підводячи підсумки наради розповів, про причини припинення газопостачання індивідуальних газових котелень, про необхідність звільнення сезоних кочегарів. У зв’язку з потеплінням, потрібно вжити заходів щодо попередження випадків травмування дітей, посилення заходів протипожежної безпеки, проведення днів цивільного захисту  населення (показовий пройде 11.04.2018 р. у ЗОШ І-ІІІ ст. № 1).

         При формуванні контингенту учнів на 2018-2019 н.р., особливо учнів 10-х класів, необхідно враховувати середній бал свідоцтва про базову освіту і «не підбирати» учнів сільських шкіл тільки для кількості.

         Проведення наради повинно викликати «мозковий штурм» у керівників закладів освіти.

                                                    Заступник начальника Управління освіти

                                                     Н.О.Пономаренко

Переглядів: 261 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar