Головна » 2019 » Лютий » 15 » «Афганістан у долі наших земляків»
16:23
«Афганістан у долі наших земляків»

12 лютого на базі Ніжинського територіального центру соціального обслуговування відбувся захід «Афганістан у долі наших земляків» до Дня (15 лютого) вшанування учасників бойових дій на території інших держав (30 років із дня виведення військ з Афганістану), який спільно підготували та провели Івасенко Н.І.,  Гавриленко О.В. (бібліотекарі філіалу № 2 Ніжинської ЦБС) та Копайло С.І. (бібліотекар Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2).

Учні 7 та 8 класів ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 та учасники Ніжинської організації ветеранів поринули в атмосферу часу, коли йшла війна в Афганістані й армія нашої держави допомагала дружньому народу. Віддано шану та данину пам’яті воїнам-інтернаціоналістам і матерям, сини яких служили в Афганістані, полеглим воїнам-афганцям, зокрема загиблим у боях ніжинцям.

На зустрічі виступив учасник бойових дій Євтух С.Г., який розповів про деякі епізоди воєнних подій, свідком яких він був, а також І.А. Брюховець – мати загиблого ніжинця, воїна-афганця Брюховця Ю.Л., яка розповіла про життя та загибель свого сина.

Була проведена паралель між гіркими подіями війни в Афганістані та війни на сході України. Глядачам заходу була представлена композиція «Ні війні!», за творами  В.К.Швеця, яку виконали студенти НККіМ ім.М.Заньковецької та декламування віршів учнями та бібліотекарем ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 («Життя одне», «Давайте помолимось за Україну», «Лист солдату»). Наприкінці прозвучала композиція «Чорний тюльпан». Захід завершився хвилиною мовчання.

Переглядів: 70 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar