Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 189 190 191 192 193 194 195 »

 На базі Ніжинської  ЗОШ І-ІІІ ст. №7 (директор Кутовець А.Ф.) відбувся науково-методичний семінар з проблеми «Разом! Партнерство навчальних закладів і родин як дієвий засіб наукової роботи».  Відкрив його начальник управління освіти Ніжинської міської ради Крапив'янський С.М.,  який зупинився на  досягненнях освітян міста,  тісній співпраці  викладачів НДУ ім. М.Гоголя  і педагогів закладів освіти,   пошуку нових форм взаємодії з науковцями задля вдосконалення якості освіти. Відрадно, що саме Ніжину випала честь першими розпочати  презентацію майстер-класів дипломантів конкурсу. Користуючись тим, що захід проходить напередодні ювілейної дати – 25-річчя Конвенції «Про права дитини»,  зазначив, що освітяни міста намагаються реалізувати статті Конвенції  у повному обсязі і зустрічають ювілейну дату з вагомими творчими досягненнями.  

       Ніко ... Читати далі »

Переглядів: 630 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 21.11.2014 | Коментарі (0)

У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17 до Всесвітнього дня дитини  стартував фестиваль дитячої творчості "Я гордий тим, що українець!". 19.11.2014 року учні 2-4 класів продемонстрували свою майстерність в інсценізації літературних  творів: учні 2 класу (класовод Линник Т.М.) показали казку Н. Забіли "Про Курочку і Півника та про хитру Лисичку"; учні 3 класу (класовод Чудак Н.М.) показали казку "Ріпка" на сучасний лад; учні 4 класу (класовод Парфьонова Н.А.) запросили глядачів на бал у "Казкове королівство" .

      
... Читати далі »

Переглядів: 499 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 21.11.2014 | Коментарі (0)

20.11.2014 р.   в рамках  відзначення  Дня  дитини  та  200-річчя  з Дня  народження Т.Г.Шевченка  

в  ДНЗ№ 9  зібрався  батьківський  загал,  вихованці,  педагоги  та  гості. 

Активними  учасниками  цього  урочистого  зібрання  були  вихованці сімейної  групи №1 ,  старшої  та  середньої  груп.

Переглядів: 477 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 21.11.2014 | Коментарі (0)

18 листопада 2014 року в Ніжинській гімназії №3 відбувся міський семінар для практичних психологів та соціальних педагогів «Формування толерантності  до національно-культурних особливостей особистості». У рамках семінару практичним психологом Гармаш О.А. було проведено інформаційно-просвітницький захід для учнів 10-А класу «Ми всі різні, але рівні». Старшокласники творчо та креативно висловлювали своє бачення стосовно життєвих цінностей, обговорювали проблему подолання стереотипного ставлення до різних національностей, культур. Повчальними були відеоролики, які дозволили присутнім усвідомити унікальність та неповторність кожної особистості. Дуже вражаючим та змістовними був виступ агітбригади «Революція», гімназисти пропагували здоровий спосіб життя, активну життєву позицію.

Заняття з учнями 10 – А класу «Ми всі різні, але рівні»

... Читати далі »
Переглядів: 426 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 21.11.2014 | Коментарі (0)

 19 листопада 2014 року о 10.00 годині начальник управління освіти С.М.Крапив’янський провів  нараду з керівниками навчальних закладів у режимі  вебінару.

                                                           Порядок денний.

  1. Про організацію роботи  щодо забезпечення дітей дошкільних навчальних закладів та  учнів  загальноосвітніх навчальних закладів харчуванням. (Борисенко О.І., Горбач Н.В.)
  2. Про організацію роботи  щодо  виявлення, підтримки та розвитку обдарованост ... Читати далі »
Переглядів: 481 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 19.11.2014 | Коментарі (0)

6 та 7 листопада 2014 року в Ніжинському будинку дітей та  юнацтва пройшли заходи для наймолодших гуртківців «Королева Осінь ходить нашим краєм». Маленькі гуртківці отримали масу задоволення від заходу, ігрової програми та гарних подарунків, якими обдарувала їх Осінь-чарівниця.

        


        12 листопада 2014 року майстер-клас для вчителів історії та правознавства провела вчитель-методист гімназії   № 3 Н.А.Мазун, яка продемонструвала родзинки досвіду під час розгляду теми «Правовідносини» в 10 класі. Урок історії  в класі  історичного профілю засвідчив ... Читати далі »

Переглядів: 544 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 14.11.2014 | Коментарі (0)

9 листопада 2014 року стартував ІІ (міський) етап Всеукраїнських олімпіад  з навчальних предметів, які проводяться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 08.08.2014 №918 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році», згідно з Положенням про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 №1099 та Правилами проведення в області І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, затвердженими наказом Управління освіти і науки обласної державної адміністрації від 03.09.2012 №353, на виконання відповідних наказів Чернігівської облдержадміністрації від 08.09.2014 № 234,  управління освіти Ніжинської міської ра ... Читати далі »

Переглядів: 516 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 10.11.2014 | Коментарі (0)

Майстер-клас з трудового навчання (декоративно-ужиткове мистецтво) для педагогів шкіл міста, які працюють із учнями з особливими освітніми потребами провели методист ММК Шуляк В.М. та учитель  ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Кирдан С.М.. Педагоги продемонстрували технології роботи з гіпсом та папером.

         Також розглядалось питання ролі трудового навчання у корекційно-розвивальній роботі з дітьми, що мають порушення розумового розвитку – презентація завідувача міської  ПМПК – Ступак В.В..

Шуляк В.М. виступив з питанням розробки  календарно-тематичного планування та його реалізації за новою програмою з трудового навчання «Декоративно-ужиткове мистецтво» для дітей з порушенням інтелекту.

У майстер-класі взяли участь вихованці ЗОШ І-ІІІ ст. №№ 2, 6, 17. Учні із захопленням та старанням виливали фігурки з гіпсу та виконували роботу з папером.

 

... Читати далі »

Переглядів: 486 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 07.11.2014 | Коментарі (0)

5 листопада 2014 року державна атестація загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 розпочалась із спільного засідання представників управління освіти Ніжинської міської ради, педагогічної, учнівської та батьківської громадськості закладу. Заступник начальника управління освіти Пономаренко Н.О. представила членів експертної комісії. Мисник О.М., директор ЗОШ І-ІІІ ст. № 10, педагоги, учні та батьки презентували навчальний заклад. Державна атестація школи проходить за робочою програмою,  затвердженою  начальником   управління освіти Крапив’янським С.М.

 

Переглядів: 455 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 06.11.2014 | Коментарі (0)

30.10.2014 року в ММК відбулась нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи. На нараді розглянуті  наступні питання:

1. Про організацію та проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад  і турнірів у 2014-2015 н.р. (опрацювання Правил проведення в області І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів) (Левицька Т.М., зав. ММК, методисти).

 

2. Про організацію наукових товариств для участі учнів у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (опрацювання вимог, правил оформлення робіт та документів відповідно до обласних вимог ІІ етапу) (Даниленко О.Ю., методист ММК).

 

3. Особливості ЗНО - 2015 (Іващенко Л.І., методист ММК).

4. Про перерозподіл підручників по школах. Забезпеченість підручниками уч ... Читати далі »

Переглядів: 600 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 31.10.2014 | Коментарі (0)