Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 180 181 182 183 184 ... 195 196 »

11 червня 2015 року радо зустрічали вихованців ЗДПД «Лісовичок» Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 інструктори школи верхової їзди.   Діти каталися на конях, грали в пейнтбол. Отримавши масу задоволення, повернулися додому втомлені, але щасливі. У другій половині дня студенти показали презентацію та провели змагання знавців «Тварини, які занесені до Червоної книги». Запропонували намалювати на асфальті улюблених тварин і  коротко про них розповісти.

 

 

 

 

 

 

 


08.06.2015 року  у закладі з денним перебування «Сонечко» пройшов День романтики. Діти сумлінно готувалися  до конкурсу бантиків «Національні кольори» та конкурсної програми «Містер і місіс табо ... Читати далі »

Переглядів: 401 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 12.06.2015 | Коментарі (0)

Шановні друзі! У соціальній мережі facebook зʼявилися сторінка Управління освіти  Ніжинської  міської ради.

https://www.facebook.com/osvitanizhyna 

Запрошуємо Вас приєднатися  для спілкування та  перегляду новин  освіти  Ніжина.

 

Переглядів: 345 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 11.06.2015 | Коментарі (0)

08.06.2015 року під гаслом національно-патріотичного виховання розпочався ІІ тиждень перебування старшокласників у літніх мовних таборах. У цей день гімназія № 3 щиро зустрічала у стінах музею історії школи вихованців гімназії № 16 та ліцею при НДУ ім. М. Гоголя. Старанні екскурсоводи зробили екскурс  англійською та німецькою мовами. Окремо вони зупинились на двох випускниках сучасності, які віддали свої життя, обороняючи терена України на Сході – це Ігор Горбенко та Олег Биков.

Ніхто не забутий, ніщо не забуто!


... Читати далі »

Переглядів: 411 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 11.06.2015 | Коментарі (0)

Канікули... Канікули... Лунало скрізь по школі. Здавалось, ці приємно чарівні слова шепотіли навіть стіни.

Закінчився  2014-2015 навчальний рік. 04 червня в затишній актовій залі Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 зібрались учні, батьки, вчителі (одвічна трійця!). Зрозуміло, що місць усім не вистачало, тому дехто змушений був стояти. Але не зважаючи на тісноту, спеку, усі з нетерпінням чекали "Зоряної години". Уже 13-ий рік поспіль підсумки навчального року підводяться саме на цьому святі. Слова вдячності, шани висловлюються на адресу тих, хто доклав максимум зусиль для формування іміджу своєї рідної школи, тих, хто відстоював її честь на різноманітних олімпіадах, змаганнях, конкурсах. Школа вітає найрозумніших, найкмітливіших, найартистичніших, найактивніших. Це свято є особливим для кожного учня, бо вшановує юні обдарування, які в майбутньому обов'язково поповнять ряди української зіркової еліти.

... Читати далі »

Переглядів: 409 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 09.06.2015 | Коментарі (0)

04-05 червня 2015 року команда учнів Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 (директор Павлюченко Т.М., керівники команди Кисіль В.А., Дешко Н.Г.) виборола І місце та кубок переможця в обласному турі Всеукраїнських дитячих спортивних ігор „Старти надій”, який проходив у місті Чернігові.

Наші спортсмени представлятимуть Чернігівську область на Всеукраїнському етапі змагань, що відбудуться в дитячо-оздоровчому таборі «Артек»  (Карпати) в Буковелі.

 

 


 

  ... Читати далі »

Переглядів: 500 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 08.06.2015 | Коментарі (0)

2 червня 2015 року в загальноосвітніх навчальних закладах розпочалася державна підсумкова атестація дев’ятикласників. Згідно з новим положенням, тексти диктантів добирали вчителі української мови загальноосвітніх навчальних закладів. У більшості закладів до першого випробування підійшли креативно: урочисте розрізання конвертів, вибір одного з кількох затверджених примірників. У гімназії № 3 випускників базової школи привітала першокласниця, переможниця всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» Мирослава Сватенкова. Попереду ще 2 іспити – з математики та предмета за вибором навчального закладу. Тож побажаємо успіхів і впевненості всім дев’ятикласникам міста!

 

Переглядів: 289 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 04.06.2015 | Коментарі (0)

Управлінням освіти Ніжинської міської ради розпочато оздоровчо-відпочинковий процес, який охопив 1087 учнів. В День захисту дітей гостинно зустрів І зміну позаміський заклад оздоровлення та відпочинку ім. Я. Батюка

с. Вертіївка. Відпочинкові послуги з 2 червня дітям забезпечують 16 закладів з денним перебуванням, 3 з яких є мовними таборами для учнів 10-х класів.

А 4 червня 20 учнів «Наметового містечка» при ЦТКУМ підуть у туристичні походи, вивчаючи рідний край. В усіх закладах розроблені цікаві «путівки дня», організовано збалансоване харчування. Погода ясними сонячними днями сприяє хорошому та здоровому відпочинку.


Із 2 червня 2015 року в Ніжинській гімназії №3 організовано відпочинок для учнів молодшої школи в таборі «Райдуга» (98 учнів) та таборі праці і відпочинку «Мурашник» з мовною формою роботи (25 учнів). Мовний табір – перший у цьому році заклад, який орієнтується на вивчення іноземних мо ... Читати далі »

Переглядів: 396 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 04.06.2015 | Коментарі (0)

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Відзначення останнього дзвоника — чудова шкільна традиція, справжнє свято, хоча його немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини.
Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших: взято першу сходинку на шляху пізнання. Випускники, сприймають останній шкільний дзвоник як початок дороги у нове, доросле, самостійне життя. Для інших – це прихід літніх канікул, що дадуть змогу відпочити, загартувати себе, набратися сил. Свято останнього дзвоника – це  значна подія.
У цей святковий день хочеться висловити слова щирої вдячності усім працівникам освіти, які своїми ідеями, натхненнями та працьовитістю творять наше майбутнє.
Дорогі випускники! Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки ... Читати далі »

Переглядів: 432 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 29.05.2015 | Коментарі (0)

      21.05.2015р. у дошкільному навчальному закладі №23 «Розвивайко» (завідувач Василенко Л.В.) відбувся міський семінар вихователів та інструкторів з фізичного виховання ДНЗ  на тему  «Школа розумного руху», спрямований на вдосконалення роботи з розвитку дітей в оздоровчий період.

     Актуальні проблеми здоров'я сучасних дітей та познайомила з досвідом роботи педагогічного колективу щодо його зміцнення через проведення ландшафтної фізкультури  розкрила завідувач ДНЗ Василенко Л.В. Слід відмітити  творчий підхід  педагогічного колективу до створення  оздоровчо-пізнавального середовища на території  дошкільного закладу, яке спонукає дітей до пізнання довкілля, цікавої гри. 

      Важливим напрямком роботи семінару стала ... Читати далі »

Переглядів: 536 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 29.05.2015 | Коментарі (0)