Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 179 180 181 182 183 ... 195 196 »

Вихованці Центру ТКУМ, учні ЗОШ І-ІІІ ст. №9, гімн №16, №3, ЗОШ І-ІІІ ст№17 пройшли 125 кілометровий маршрут річкою Псел на Полтавщині.Туристи  подолали випробування дощем та  спекою, обносили греблі електростанцій, познайомились з чудовою природою та  історією краю.

 

... Читати далі »

Переглядів: 404 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 07.07.2015 | Коментарі (0)

Я — українець. Є у мене право
На рідну мову та свою державу,
На гордий прапор золотисто-синій,
На щастя жити у такій країні.

       Такими словами розпочалася тематична лінійка у позаміському  таборі  оздоровлення та відпочинку ім.Я.П.Батюка, с .Вертіівка, присвячена Дню Конституції України.  З метою посилення патріотичного виховання дітей, сприяння формуванню  таких національних та європейських цінностей, як повага до прав людини, верховенство права у закладі було організовано ряд заходів до цього свята.

       Вранці вихователі табору  провели по загонам ряд бесід та вікторин, спрямованих на формування патріотизму, відповідальності за долю нації та держави, виховання  розуміння високої цінності українського громадянства, формування поваги до Конституції ... Читати далі »

Переглядів: 508 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 30.06.2015 | Коментарі (0)

25 червня 2015 року  в дошкільному навчальному закладі № 9“Лілея” відбулося свято з нагоди  Дня Конституції України, на якому  були присутні діти, батьки та педагоги.  Розпочалося  воно  з  виконання  Гімну України.   У ході  заходу малята дізналися про те, що в кожній країні є закони - правила, за якими живуть  її мешканці. А серед них -  найголовніший, що зветься словом "Конституція". У поезії і піснях діти й дорослі прославляли державні символи,  свою рідну  мову,  національні святині,   традиції і звичаї, що склалися упродовж багатьох століть.

      Особливу увагу організатори свята приділили формуванню у дітей поняття про  Конституцію як закон, у якому записано права українців  на життя,  житло,  працю,  ... Читати далі »

Переглядів: 405 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 25.06.2015 | Коментарі (0)

      День Конституції України — це більше ніж просто червоний день календаря, це подія, з якої, власне, починається існування держави, як такої.

      Святкували день народження Конституції  дошкільнята дитячого садка №7 «Дзвіночок». Діти показали казку "Конституція у житті малят". На свято завітали синьо-жовтий прапор, тризуб, а також королева Конституція з подругою - Конвенцією прав дитини. Принцеса Конвенція подарувала малечі корзину чарівних квітів, які закружляли у танці, та розповіли дошкільнятам про їх права. Кожна квіточка подарувала свою пелюстку, з яких учасники склали чарівну квітку "Прав дитини в Україні". А на завершення свята заспівали дитячий гімн «Україна – це ти». Бо наші діти живуть з вірою і надією у серці, що в Україні запанує мир, спокій і злагода. ... Читати далі »

Переглядів: 474 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 24.06.2015 | Коментарі (0)

Канікули! Канікули! Настала пора.
Ніяких уроків у школі нема.
Відпочивай!
Цілий день майструй, читай,
М’яч у сітку забивай! Гуляй!
І нема завдань додому,
І не знають ноги втоми.

        Літо – найвеселіша для дітей пора року. Адже влітку найдовші та найцікавіші канікули. Неповторні тому, що пригоди літа не повторюються з року в рік. Стільки всього цікавого можна побачити та навчитись. А ще підрости, зміцнитися, порозумнішати. 

Літо 2015… Яке ж воно? Як  завжди: спекотне, веселе та щедре на зустрічі, цікаві розваги та відпочинок. Літо 2015принесло дітям  м.  Ніжина  радість спілкування та веселого відпочинку  в Позаміському закладі оздоровлення ім. Я.П. Батюка.

     ... Читати далі »

Переглядів: 599 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 22.06.2015 | Коментарі (0)

18.06.2015 в гімназії № 16 був організований брейн-ринг, участь у якому взяло 4 команди трьох мовних таборів гімназії № 3, гімназії № 16, ліцею при НДУім.М.Гоголя. Під час музичних пауз вихованці таборів виконували сучасні танці та співали пісні англійською мовою.

Пономаренко Н. О., заступник начальника управління освіти,підвела підсумки роботи мовних таборів, наголосивши на важливості вивчення іноземних мов учнівською молоддю Ніжина, висловила щирі слова подяки директорам, учителям, студентам та учням за активну участь у загальноміських та шкільних заходах, спрямованих на популяризацію іноземних мов, створення належних умов для розвитку освітньої, соціокультурної та фізкультурно-оздоровчої діяльності, організацію відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків, максимальне використання можливостей загальноосвітнього навчального закладу в ... Читати далі »

Переглядів: 402 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 19.06.2015 | Коментарі (0)

10 червня 2015 року відповідно до плану роботи літніх мовних таборів було організовано та проведено екскурсію історичною частиною міста Ніжина по вулиці Гоголя. Екскурсоводи гімназії № 16 зустріли вихованців таборів біля пам’ятника Богдану Хмельницькому та Миколаївського собору. Гіди гімназії № 3 провели екскурсію в скверах Люби Губіної і Миколи Гоголя. Ліцеїсти підготували розповідь про Юрія Лисянського, видатного мореплавця, українського Магеллана. Загони отримали дорожні карти і перелік питань двома мовами, на які потрібно було дати відповіді прослухавши екскурсоводів.

Завершилася екскурсія загальним зібранням біля нещодавно відкритого пам’ятного знаку «Герої не вмирають», де ведучі ліцею у вишиванках провели урочистий мітинг присвячений Героям Небесної Сотні. Усі присутні виконали гімн поклавш ... Читати далі »

Переглядів: 410 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 19.06.2015 | Коментарі (0)

17 червня 2015 року в Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбувся конкурс «Міс та містер табору 2015», у якому взяли участь 6 учнів. Під час конкурсної програми діти мали змогу продемонструвати свою майстерність у різних конкурсах. Учасники показали глядачам ерудицію, талант, красу, розкрали свій внутрішній світ.

Переможцями стали: учениця 1 класу Сілівоненко Карина та учень 2 класу Загній Дмитро, які  отримали нагороди.

 

Переглядів: 363 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 19.06.2015 | Коментарі (0)

Розпочався період літнього відпочинку та оздоровлення учнівської молоді нашого міста і, як завжди, вирушили у похід туристи- водники. Майже 100 – кілометровий маршрут Сеймом пройшли учні 8 та 10 класів ЗОШ І-ІІІ ст. № 9,15 , гімназій №3,16-вихованці першої зміни «наметового містечка»  Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.  Учасники подорожі знайомилися з рідним краєм, відвідали Батурин, Микола-Крупицький монастир, милувалися мальовничими берегами Сейму. Учасники походу набували навичок перебування в природних умовах , побачили, як важливо берегти землю і воду наших річок, вчилися роботи у колективі та особистої відповідальності за доручену справу. Адже багато хто з новачків уперше самостійно готував страви, встановлював намети, керував байдаркою.

Літо триває та кличе туристів у нові подорожі.< ... Читати далі »

Переглядів: 384 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 17.06.2015 | Коментарі (0)

15.06.2015 Шилова Л. О., вчитель англійської мови гімназії № 3 ,запросила до мовного табору іноземного гостя містера Джеррі К., який вже декілька років живе та працює в Ніжині. Вихованці радо зустріли представника сонячної Індії, мали змогу поспілкуватися англійською  з носієм мови та  переглянули презентацію «Цікаві факти про Індію» з коментарями гостя. Після знайомства з учнями та короткої розповіді про себе Джеррі спонукав учнів до запитань. Спочатку діти були неактивні, сором’язливі, відчувався мовний бар’єр, але відкритість співрозмовника, його невимушена поведінка, емоційність та здатність спілкуватися з підлітковою аудиторією допомогли подолати невпевненість та зробити бесіду цікавою.

Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері, мала велике освітнє та виховне значення, формувала комунікативну та ... Читати далі »

Переглядів: 474 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 17.06.2015 | Коментарі (0)