Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 170 171 172 173 174 ... 177 178 »

ЗОШ  І-ІІІ ст.  № 17  провела захід «Здорова дитина - міцна держава». Саме тому вже 10 років поспіль педагогічний колектив  у своїй  роботі приділяє багато уваги здоров'язберігаючим технологіям навчання. І все ж не зупиняються на досягненнях. Постійно вчаться, удосконалюючи форми і методи навчання сучасного учня.

02.02.2015 року шкільне методичне об'єднання вчителів початкових класів для своїх колег провело круглий стіл "Сучасні педагогічні технології в навчанні здорового способу життя". Працюючи в парах, групах, педагоги вчились застосовувати в практичній діяльності  арттерапію, казкотерапію, кольоротерапію.

Хвилююче, змістовно, цікаво пройшла зустріч 30 січня 2015 року в Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  № 17  із учнями, працівниками та учасником АТО Гомоляком Андрієм. Кандидат історичний наук вміло провів паралелі між  боєм під  Крутами та військовими подіями сьогодення ... Читати далі »

Переглядів: 334 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 06.02.2015 | Коментарі (0)

29 січня 2015 року у День пам’яті героїв Крут на виховних заходах, під час екскурсій учні  загальноосвітніх навчальних закладів міста хвилиною мовчання вшанували пам’ять про юних героїв, молодих захисників УНР, що власною кров’ю вписали нову сторінку в історію України і тих, хто зараз віддає своє життя за Україну.

Учні  шкіл № 1 та № 10 поклали квіти до Меморіалу пам’яті героїв Крут пам’ятного знаку, відвідали експозиції музею, що знаходилася у вагончиках поїзда.


 

У Ні ... Читати далі »

Переглядів: 528 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 06.02.2015 | Коментарі (0)

     У Ніжинській ЗОШ І-ІІ ст. №8 відбулась виховна година-диспут «Що означає бути патріотом України?» Школярі переглянули документальний фільм про юних героїв, молодих захисників УНР, що власною кров’ю вписали нову сторінку в історію України. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто зараз віддає своє життя за Україну. У диспуті обговорювалася проблема патріотизму серед молоді. Учні розкривали своє бачення патріотизму, виділяли його ознаки. Власноруч створили «дерево рішень», «листочками» якого були моральні якості патріота. Підготувала захід класний керівник 8 класу Потороча О.В.

... Читати далі »

Переглядів: 3300 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 06.02.2015 | Коментарі (0)

 

                                                                                  

 

     Щиро вітаємо Диньку Світлану Василівну, учителя хімії Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Ніжинської міської ради, переможця другого туру конкурсу «Учитель року – 2015». Зичимо успіхів у третьому всеукраїнському турі конкурсу!

< ... Читати далі »
Переглядів: 275 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 04.02.2015 | Коментарі (0)

З лютого 2015 року в ДНЗ № 12 проведене виїзне підсумкове засідання експертної комісії державної атестації дошкільного навчального закладу (ясла-садка) № 12 «Ромашка» загального розвитку дітей Ніжинської міської ради Чернігівської області, на яке були запрошені й батьки. Підведені підсумки роботи експертної комісії,  конкретизовані проблемні питання, над вирішенням яких необхідно спільно працювати управлінню освіти, адміністрації ДНЗ та батьківській громаді.


Переглядів: 267 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 04.02.2015 | Коментарі (0)

27.01.2015 р. у ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 для учнів 5 і 6 класів пройшов брейн-ринг з інформатики «Інформатика навколо нас».

У ході змагання учні повторили та поглибили свої знання з інформатики. Виховувався інтерес до інформатики як науки та потреба до здобуття нових знань та вмінь.

Під час заходу використовувались ІКТ, що створювало особливу фантастичну атмосферу змагань.

 

28.01.2015 р. у ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 для учнів 9 – 11 класів відбувся «Математично-фізичний брейн-ринг».  Змагання проходили між двома командами  учнів різних класів.  Учні давали відповіді як на теоретичні, так і на практичні запитання. Болільники теж брали участь у конкурсах та підтримували свої команди номерами художньої самодіяльності.

 

... Читати далі »

Переглядів: 418 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 30.01.2015 | Коментарі (0)

29.01.2015 р. в ЗОШ І-ІІІ ст. № 6  відбулася лінійка реквієм, приурочена Дню пам’яті Героїв Крут. Під час заходу учні переглянули відеоматеріали про страшні події того часу та провели паралель з сьогоденням. Ця лінійка допомогла усвідомити важливість патріотизму молоді у захисті своєї держави.


 

22.01.2015 року у Ніжинській ЗОШ I-III ступенів №7 відбувся виховний захід для учнів 7-11 класів, приурочений Дню Соборності українських земель. Захід, сповнений патріотизму, не залишив байдужим нікого. Учні школи впевнені, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.


22 січня відзначають, як День Соборності України. В школі № 10 учні 3-Б класу разом з класним керівником Пирог ... Читати далі »

Переглядів: 276 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 30.01.2015 | Коментарі (0)

У системі зовнішнього незалежного оцінювання, починаючи з 2015 року, будуть запроваджені деякі нові елементи в технології його проведення. Це зумовлено прийняттям закону "Про вишу освіту", необхідністю забезпечення додаткових гарантій рівного доступу до вищої освіти усім абітурієнтам.

Серед новацій зокрема передбачено, що сертифікаційні роботи з української мови і літератури, математики матимуть два рівні складності, результати зовнішнього незалежного оцінювання будуть визначатися за новою методикою, сертифікат зовнішнього оцінювання буде чинним лише в рік його проведення, державна підсумкова атестація з української мови для всіх випускників шкіл, ліцеїв, гімназій, колегіумів буде проходити у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

... Читати далі »

Переглядів: 358 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 28.01.2015 | Коментарі (0)

Міністерством освіти і науки запропонований для розгляду, доопрацьований за результатами громадського обговорення, проект навчальної програми "Захист Вітчизни" для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Передбачається, що навчальний предмет "Захист Вітчизни" входитиме до інваріантної складової Типових навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня.

Метою навчального предмета є ознайомлення молоді з основами нормативно-правового забезпечення захисту Вітчизни, набуття школярами знань про задачі Збройних Сил України, їх характерні особливості, засвоєння основ захисту Вітчизни, цивільного захисту, основ медичних знань, здійснення психологічної підготовки молоді до захисту Вітчизни.

Також викладання предмета має формувати у школярів життєво необхідні знання, уміння і навички щодо захисту Вітчизни.

Предмет "Захист Вітчизни" буде обов’язковим навчальним предметом, що викл ... Читати далі »

Переглядів: 399 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 28.01.2015 | Коментарі (0)

21 січня 2015 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 проведено захист науково-дослідницьких робіт та підведені підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України  .

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секція: Українська мова

Коткова Ангеліна Андріївна, учениця 11 класу ліцею при НДУ –  І місце

Секція: Українська література

Бережна Олександра Олександрівна, учениця 10 класу гімназії № 3 - ІІІмісце

Секція: Світова література

Забела Анастасія Володимирівна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 – ІІІ місце

Свирид Яна Вікторівна, учениця 11 класу гімназії № 16 – ІІ місце

Секція: Російська література

Донець Вікторія Іванівна, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 17 – ІІІ  місце

 

... Читати далі »

Переглядів: 349 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 23.01.2015 | Коментарі (0)