Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 168 169 170 171 172 ... 181 182 »

Традиційно в ці весняні дні в школі пройшов тиждень трудових справ. Протягом тижня  було проведено ряд заходів, які сприяли кращому розвитку  творчих здібностей, естетичних смаків дітей.  Метою всіх   проведених заходів було виховання  працелюбності, культури праці, бережливого ставлення до природи, підготовка учнів до трудової  діяльності, адже праця – джерело всіх цінностей і багатств людини.

      Учні та їх батьки активно провели трудовий десант по впорядкуванню території школи та закріплених територій, операції «Квіти» та «Посади дерево».

Усі з радістю вийшли на подвір’я школи, і шкільний вулик запрацював: одна бригада впорядковувала територію після довгої зими, друга – працювала на клумбах та з кімнатними рослинами, а інша – висаджувала дерева. Дитячий гом ... Читати далі »

Переглядів: 371 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 07.05.2015 | Коментарі (0)

25-26 квітня 2015 року проведено І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), у якій взяли участь команди 16 загальноосвітніх навчальних закладів міста.

         Учасники змагалися у вмінні виконувати стройові та силові вправи, розбирати та збирати автомат, орієнтуватися за допомогою компасу, долати смугу перешкод, взяли участь у історичній вікторині та виконали тести з правил долікарської допомоги.

         Перемогу здобули:

команда ліцею при НДУ ім. М. Гоголя   - І місце;

команда ЗОШ І-ІІІ ст. № 15                      - ІІ місце;

команда ЗОШ І-ІІІ ст. № 9     ... Читати далі »

Переглядів: 438 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 28.04.2015 | Коментарі (0)

У Другому Міжнародному фестивалі з інтелектуальних ігор «Кіндер-сюрприз» для учнів 6-7 класів (25-26 квітня 2015 року, м. Гомель) взяли участь  команди Ніжинського Будинку дітей та юнацтва: «Ракушка Изольда», «Шутнички» та «Восьмое чудо света».  В індивідуальному заліку перше місце зайняв капітан команди «Шутнички»  Юрій Бублик, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 1. Команда «Шутнички» показала гарні результати і у командному заліку гри «Що? Де? Коли», посівши ІІ місце, а у командній грі, присвяченій перемозі у Великій Вітчизняній війні, - ІІІ місце.

Переглядів: 319 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 28.04.2015 | Коментарі (0)

              Я маю право Україну вихваляти...

          " Нехай в кожному серці дитини живе Україна "- під таким девізом 22 квітня 2015 року на базі ЗОШ № 15 вчителі-логопеди  управління освіти Ніжинської міської ради Федуліна Т.В., Скляр Л.В. провели логопедичне свято. У програмі свята були використані твори усної народної творчості :вірші, загадки, скоромовки,смішинки,пісні, які  показали усю красу рідної мови. Свою майстерність красиво та правильно говорити продемонстрували учні I-III класів ЗОШ №15 та вихованці ДНЗ№7, ДНЗ№9, ДНЗ№15,ДНЗ№17, ДНЗ№23, які відвідували логопедичні заняття.Висловлюємо щиру подяку  у наданні допомоги в організації свята керівництву ЗОШ№15 та учасникам, які подарували позитивні емоції та гарний настрій глядачам.

... Читати далі »

Переглядів: 364 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 28.04.2015 | Коментарі (0)

23.04.2015 року в рамках Тижня екології відбулася конференція для учнів 8-11 класів ЗОШ І-ІІІ ст. № 2  «Органічне землеробство – чиста продукція». Був запрошений керівник Ніжинського «Клубу органічного землеробства» Шуліка Дмитро Олександрович. Учнів ознайомили з ризиками  для здоров’я людини від споживання сільськогосподарської продукції, вирощеної із застосуванням агрохімікатів та пестицидів. Учасники отримали роздатковий матеріал  «Екологічно відповідальне харчування», «Цифри та факти для роздумів», «Органічне землеробство. Технічні можливості». Популяризація органічного землеробства допоможе учням більш свідомо та відповідально підходити до збереження здоров’я та охорони довкілля.

  ... Читати далі »

Переглядів: 365 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 24.04.2015 | Коментарі (0)

Згідно з планом у Ніжинському ліцеї Ніжинської міської ради при НДУ ім.М.Гоголя був проведений День Цивільного захисту. Головними завданнями були такі: удосконалення учнями та педагогічним колективом теоретичних знань, практичних навичок та  дій в умовах екстремальних ситуацій; практична перевірка здатності учнів діяти за сигналом оповіщення ЦЗ, користуватися засобами колективного та індивідуального захисту; навчання керівного та командно-начальницького складу організації та проведення заходів з цивільної оборони в ліцеї. З метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій техно­генного походження, зменшення збитків і втрат у разі стихійного лиха, аварій, катастроф чи вибухів усі класні керівники та педагоги-організатори провели з учнями бесіди, підготували презентації про правила  поводження в екстремальних умовах, чим спонукали ліцеїстів  до поглиблення знань із цивільного захисту та здобуття практичних навичок захисту від наслідків надзвичайних ситуацій.

... Читати далі »
Переглядів: 338 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 23.04.2015 | Коментарі (0)

17 квітня  відбувся ІІ етап конкурсу «Учень року» (7-9 класи) у ЗОШ №9.  У складній інтелектуальній боротьбі перемогу здобула учениця 8-А класу Стельникович Катерина. Усі конкурсанти були нагороджені грамотами та солодкими призами. Конкурс організувала та провела учениця 9-Б класу, голова ради старшокласників Черевко Ольга.

Переглядів: 323 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 23.04.2015 | Коментарі (0)

22 квітня 2015 року у гімназії №3 відбулося розширене засідання колегії управління освіти, на якому розглядалисі наступні питання:

 

1. Про правову освіту як один із пріоритетів у підвищенні професійних та життєвих компетентностей учасників навчально-виховного процесу.

                                                                                         Сватенкова Світлана Іванівна        -  методист ММК.

2. Про підсумки атестації педагогічних працівників у 2014-2015 н.р.

Бровач Олег Вікторович      - го ... Читати далі »

Переглядів: 316 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 22.04.2015 | Коментарі (0)

Свято Великодня в ліцеї

Кожна весна неповторна, незабутня, по вінця наповнена подіями. Незважаючи на вир подій і нервові емоції, викликані прийдешнім ЗНО, лінгвістичний клас ліцею пам’ятає про важливість родинного тепла й не втрачає нагоди зібратися разом. Цього разу приводом було Світле Христове Воскресіння. Звичайно, це суто сімейне свято, що зігріває нас кожного квітня й годує неперевершеними смаколиками. На жаль, у класі не було можливості провести найголовніші ритуали свята: випікання пасок і фарбування крашанок. Але ніщо не зіпсувало затишку, який подарував учням сам процес святкування: нарізання пасок, життєво необхідні повчання педагога-організатора Кошової Людмили Сергіївни, цікаві довідки про святкування Великодня в Україні, безліч посмішок і щирий сміх. Ось так відбулося ще одне сімейне зібрання лінгвістів, яке вкотре подарувало щасливі оченята ... Читати далі »

Переглядів: 499 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 17.04.2015 | Коментарі (0)

У сучасних умовах проблемою державної та суспільної значущості стає забезпечення безпеки життєдіяльності населення, збереження головної цінності – її громадян, їхнього здоров’я і життя.Кожен з нас має право на захист свого життя і здоров’я  від наслідків аварій, катастроф, пожеж і будь-якого стихійного лиха.

      Сьогодні гарантом цього права виступає держава, створивши систему цивільного захисту. Саме цивільний захист ставить за мету  захист населення від небезпечних наслідків екологічних, техногенних, природних і воєнних катастроф.

      Цивільний захист оповіщає населення про загрозу і виникнення різних надзвичайних ситуацій, організує життєзабезпечення людей під час катастроф, проводить рятувальні роботи в районах лиха і осередках ураження, навчає населення вмінням застосовувати засоби індивідуального захисту і правильно діяти в надзвичайних ситуаціях.

    & ... Читати далі »

Переглядів: 398 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 17.04.2015 | Коментарі (0)